Numerologia na listopad: liczba 7 

W numerologii listopad 2021 to 7 Miesiąc Uniwersalny (1+1+2+0+2+1=7). Wraz z końcem roku wkraczamy w sezon, w którym należy spowolnić tempo życia. Zbiorowe przesłanie tego numeru jest jasne. Czas się wycofać, zregenerować i postawić na wypoczynek. Nie chodzi jednak o to, by zapaść w zimowy sen. Numerologiczna Siódemka to mistyczna liczba zachęcająca nas do duchowej pracy. W przeciwieństwie do energii 4 lub 8, które oferują praktyczne uziemienie, 7 wpływa na naszą wyższą świadomość. Przed nami miesiąc rozwoju osobistego, metamorfozy i duchowego wzrostu. Tak jak osoby z Drogą Życia 7, będziemy potrzebować więcej czasu w samotności. Chwile spędzone sam na sam pomogą nam się zregenerować. Warto stworzyć w swoim domu atmosferę, która pozwala na głęboki relaks. Ważne, żeby trzymać się z daleka od wszelkich toksycznych substancji. Listopad sprzyja nowym rytuałom dla zdrowia oraz zmianie swojego najbliższego otoczenia.

Liczby anielskie - co próbują ci przeszkadzać? >>

Prognoza numerologiczna a horoskop

Numerologia niezmiennie uzupełnia się z astrologią. Listopad to początek sezonu zaćmień, które zapowiadają przełomowe zwroty akcji. Zaćmienia Księżyca i Słońca otwierają nas na wyższy poziom świadomości. Mają tendencję do przynoszenia niefortunnych wydarzeń, by przyspieszyć naszą duchową ewolucję. Są jak punkt wejścia do nowego rozdziału. W piątek 19 listopada doświadczymy częściowego zaćmienia pełni w Byku. Następnie zmierzymy się z całkowitym zaćmieniem Słońca na początku grudnia. Zaćmienia Księżyca przynoszą zamknięcie, podczas gdy zaćmienia Słońca wróżą nowe początki. Nie zapominajmy, że teraz rządzi Skorpion, znak zodiaku transformacji poprzez śmierć i odrodzenie. To właśnie podczas jego panowania otworzą się przed nami dwa ważne portale numerologiczne. Jeden z nich przypada na Święto Zmarłych, a drugi na Dzień Niepodległości. 

Listopad to uduchowiony miesiąc za sprawą liczby 7, zaćmień i Skorpiona.

Numerologia na listopad 2021: daty

1 listopada 2021 odblokowuje kod numeryczny 111. To liczba anielska, która reprezentuje boską ochronę i początek nowego rozdziału w naszym życiu. Kiedy regularnie widzimy 111, możemy być pewni, że przewodnicy duchowi troszczą się o nasze przyszłe losy. Otrzymujemy informację, że na horyzoncie wiszą nowe możliwości. Niech ten dzień będzie dla nas przypomnieniem, by połączyć się ze swoimi manifestacjami. Pozwólmy sobie poczuć wsparcie Wszechświata, który wyciąga pomocną dłoń w naszym kierunku. 

111 oznacza, że ​​aniołowie stróże i przewodnicy duchowi są po twojej stronie i wysyłają ci promienie ochrony.

Słuchanie jest potężnym narzędziem. Tego dnia upewnij się, że wsłuchujesz się zarówno w swój wewnętrzny, jak i zewnętrzny świat. Spodziewaj się, że otrzymasz cenne wiadomości. 

Nowy rok numerologiczny 2022 - prognoza >>

11 listopada 2021 to 11 dzień 11 miesiąca. Odblokowuje kod numeryczny oraz liczbę anielską 1111. Oto jeden z najsilniejszych kodów liczbowych, który wprowadza na wysokie wibracje. Kiedy regularnie widzimy 1111, może to być znak, że wszystko działa tak, jak powinno i żyjemy w zgodzie ze swoim przeznaczeniem. Jesteśmy również w stanie przyciągnąć myślami każdą rzecz, jakiej potrzebujemy. Aby wykorzystać potencjał tej energii, powinniśmy skupić się na praktykach sprowadzających umysł, ciało i duszę do stanu Jedności. 1111 jako kod liczbowy wskazuje na boskie przewodnictwo. Połącz się ze swoimi aniołami i poproś je, aby cię prowadziły. Doznasz olśnienia, w jaki sposób spełnić swoje intencje. Tego dnia magia zadzieje się też w kosmosie. Jowisz spotka się z księżycem, z którym odbędzie podróż po znaku Wodnika. Ów tranzyt wzmocni nasze intencje i zaprosi obfitość do domowego życia. 

Znajomość numerologicznych kodów liczbowych pomaga w rozwoju wyższej świadomości. Znaki od Wszechświata w postaci liczb są potwierdzeniem dla naszej intuicji. Gdy następnym razem zobaczysz powtarzające się liczby, sprawdź, czy energia numerologiczna pasuje do tego, co czujesz w daje chwili.