Numerologia na grudzień 2023

Co Cię czeka w ostatnim miesiącu roku? Numerologia na grudzień 2023 jest nasączona przygodą. Dwunasty miesiąc kalendarzowy to 1 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 1 + 2 + 2 + 0 + 2 + 3 = 11. Liczba 1 oznacza przewrócenie kartki do kolejnego rozdziału życia. Otwierają się przed Tobą wrota obiecujących nowych początków. Czy już je czujesz? A może w tej chwili jest Ci tak ciężko, że nie potrafisz z nadzieją spojrzeć w przyszłość? W grudniu otrzymasz wparcie pionierskiej Jedynki, która przeprowadzi Cię przez wszystkie trudy. 

Liczba 1 - skup się na sobie, doceń teraźniejszość

Zdobądź się na odwagę i odblokuj kreatywność. Do tego właśnie zachęca Jedynka. Jaki pomysł odwlekasz na ten "odpowiedni moment"? Co byś zrobiła, gdybyś nie czuła lęku? Grudzień to miesiąc, w którym Wszechświat da Ci narzędzia do spełnienia Twoich celów. Sprzyja temu również zodiakalny Strzelec i aktywność Jowisza, Planety Szczęścia. 

Wiedz, że 1 Miesiąc Uniwersalny w numerologii nie zdarza się często. Wykorzystaj go więc jak najlepiej. Otwórz się na świat. Żyj swoją prawdą. Postaw siebie na pierwszym miejscu i zainwestuj czas oraz energię w to, co czyni Cię szczęśliwą osobą. Horoskop numerologiczny przewiduje, że w grudniu dokona się przełom w Twojej sprawie. Poczujesz się wzmocniona postawą „dam radę” typową dla pionierskiej liczby 1. 

Numerologia 12 grudnia: szczęśliwa data

Najszczęśliwsza data w grudniu wcale nie przypada w święta. Zaznacz w kalendarzu dzień 12.12 . To wtedy uaktywni się potężny kod numerologiczny 1212. Dwunastka jest uduchowioną liczbą reprezentująca kompletność. Mamy 12 miesięcy w roku i 12 znaków zodiaku. Oto symbol doskonałości, oznaczający zakończenie cyklu. Niesie w sobie poczucie spełnienia. Daje możliwość zobaczenia rzeczy z szerokiej duchowej perspektywy. Jeśli często widzisz kod 1212, otrzymujesz od Wszechświata znak, że się rozwijasz. Chociaż nie od razu poczujesz się inaczej, w Twojej głowie pojawią się nowe spostrzeżenia. 

Liczba anielska 1212 to znak, że jesteś na właściwej ścieżce rozwoju. 

Dnia 12.12 słuchaj intuicji. Dostrój się do swojego serca i praktykuj miłość do samej siebie. Zwróć też uwagę na swoje sny, które będą zawierać prorocze przesłanie. Kod 1212 uwalnia niesamowicie potężną energię. Połącz się z nią, aby przyspieszyć swój wewnętrzny rozwój. Bądź otwarta na wszelkie znaki i wiadomości posyłane w twoją stronę. Numer 12 inspiruje do usunięcia duchowych szczątków przeszłości. Zwolnij miejsce na świeży start.

12 grudnia 2023 otrzymasz szansę na zrzucenie z siebie kajdanów przeszłości. 

W numerologii bierze się pod uwagę energie cyfr głównych, z jakich składa się dana liczba. Jedynka reprezentuje podejmowanie inicjatywy i nowe początki, podczas gdy Dwójka dotyczy harmonii oraz współpracy. Dwunastka pomaga przezwyciężyć trudności, jeśli pozwolimy jej przejąć kontrolę. Użyj wibracji portalu 1212, aby pogodzić się z doświadczeniami przebytymi w 2023 roku. Oczyść się, zamknij i uwolnij ciężki bagaż, z którym nie chcesz powitać stycznia. 

Jaki będzie rok 2024 według numerologii? >>