Nowy zapach Chloé dołącza do słynnej kolekcji Nomade, stworzonej z myślą o kobietach, dla których nadrzędną wartością jest wolność. Tym razem jej symbolem stał się stanowiący serce kompozycji jaśmin.

Nomade Jasmin Naturel Intense - niekończąca się podróż w kierunku wolności 

Założycielka kultowego, paryskiego domu mody - podobnie jak jaśmin - pochodziła z Egiptu, ale pasja i talent sprawiły, że zamieszkała we Francji. I to właśnie historia Gaby Aghion stała się inspiracją dla perfumiarzy odpowiedzialnych za kolekcję Nomade.

Twarzą kampanii reklamowej zapachu nie bez powodu została Naomi Scott. Brytyjska aktorka, reżyserka filmowa i piosenkarka jak mało kto uosabia wartości marki Chloé. Urodziła się w Londynie, ale ze względu na to, że jej ojciec jest Anglikiem, a matka Induską, dorastała na styku kultur. Co więcej, Scott aktywnie walczy o prawda kobiet i jest ambasadorką organizacji Compassion, która niesie pomoc dzieciom z ubogich rodzin. 

Mat. prasowe

Twórczyni zapachu, Caroline Dumur, postarała się o to, aby Nomade Jasmin Naturel Intense dopełniał wizerunek dziewczyny Chloé. Kompozycję otwierają kontrastujące z jaśminem słodkie nuty daktyli i gruszki. Towarzyszą im wanilia i sandałowiec, które podkreślają kwiatowy charakter bazy. Natomiast całość zamyka orientalny akcent paczuli. Zapach jest złożony, głęboki i intensywny, jednak nie za ciężki - nadaje się na każą porę dnia i okoliczność. 

Nomade Jasmin Naturel Intense - zapach w 100% pochodzenia naturalnego 

Chloé nie zwalnia tempa przy jednoczesnej trosce o przyszłość planety. Perfumy Nomade Jasmin Naturel Intense są wegańskie i zostały w 100%  skomponowane ze składników pochodzenia naturalnego, które pozyskiwane są według zasad zrównoważonego rozwoju. 

Nawet sam flakon jest dowodem na to, że marka stawia na odpowiedzialną produkcję. Aby zmniejszyć szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, do jego wytworzenia w 15% wykorzystuje się szkło pochodzące z surowców wtórnych. 

Emblematyczny flakon 

Mat. prasowe

Pozostając w temacie flakonu, warto dodać, że pleciony rzemyk, związany wokół jego szyjki, symbolizuje więzi, które nawiązujemy podczas podróży. Ten sam emblemat został wygrawerowany na szkle flakonu i wydrukowany na kartonowym pudełku. 

Chcesz zostać dziewczyną Chloé? Zajrzyj do perfumerii Douglas lub na douglas.pl, gdzie dostępne są już perfumy Nomade Jasmin Naturel Intense