It’s official. Słynne i tłumnie odwiedzane warszawskie centrum handlowe dołączyło do prestiżowej międzynarodowej grupy Westfield. 29 września 2022 roku rebranding stał się faktem. A że wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy, nowy rozdział w historii tego miejsca zainaugurował koncert gwiazdy światowego formatu - Jessie Ware.

Jessie Ware na dachu Westfield Mokotów

Ta brytyjska wokalistka z powodzeniem łączy w swej twórczości pop, rock, R&B, elektronikę, funk i disco. Na koncie ma sześć nominacji do nagród BRIT i nominację do Mercury Prize, a współpracowała m.in. z Edem Sheeranem, Kylie Minogue, Nicki Minaj czy Disclosure. Próbkę swoich ogromnych możliwości i pełne spektrum emocji zaprezentowała w miniony czwartek na dachu Westfield. Wraz z zespołem i tancerzami, rozgrzała publiczność zgromadzoną pod sceną i przed ekranami swoją energią i tanecznymi kawałkami, a wzruszyła - pięknymi i pełnymi emocji balladami. Wykonała m.in. „Wildest Moments”, „Kiss of Life”, „What’s Your Pleasure”, „Save a Kiss”, a także najnowszy singiel „Free Yourself”, który zapowiada piątą studyjną płytę wokalistki. Artystka zachwycała świetnym technicznie wokalem oraz wyjątkową sceniczną charyzmą.

Ware występowała na najsłynniejszych światowych scenach, ale - jak sama przyznała - był to jej pierwszy w karierze koncert na dachu. Bardzo jej się to doświadczenie podobało. Czekamy więc na powtórkę.

– Już pierwsze wydarzenie, które organizujemy jako Westfield Mokotów, okazało się spektakularne. Organizacja koncertu na dachu była nie lada wyzwaniem, ale efekt końcowy jest niezapomniany. Bardzo się cieszę, że świętowaliśmy rebranding z tak znakomitą gwiazdą jak Jessie Ware, w gronie naszych wspaniałych gości i klientów - powiedziała Izabela Wójcik, dyrektor Westfield Mokotów.  

Loteria śladami Westfield – szansa na wyjątkowe nagrody

Świętowanie rebrandingu rozpoczęło się z przytupem, ale to nie jest koniec atrakcji. Westfield Mokotów kontynuuje świętowanie - teraz czas na wielką Loterię śladami Westfield. Wystartowała 29 września, a potrwa do 8 października. Czasu zostało więc niewiele.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli od nagród. Głównymi trofeami są vouchery na wycieczki do miast, w których znajdują się flagowe centra handlowe Westfield: Nowego Jorku (voucher o wartości 25 tysięcy złotych i 5 tysięcy kieszonkowego), Paryża (6 tysięcy złotych) i Londynu (5 tysięcy). Wygrać można także włoski stylowy skuter w pięknym czerwonym kolorze (o wartości 23 500 złotych).

Oprócz tego, na uczestników Loterii codziennie czeka wiele atrakcyjnych nagród, m.in. kurtka puchowa od Warsaw Concept Store, piękna i pojemna torebka od MaxMary, zestaw kosmetyków Rituals, rajskie zabiegi od Spa Ceylon, a także karty podarunkowe do Westfield Mokotów i vouchery do wybranych sklepów i restauracji, które znajdują się w centrum.

Jak grać, żeby wygrać?

Jeśli chcesz wziąć udział w Loterii, przede wszystkim musisz należeć do Programu Lojalnościowego Westfield Club i mieć aktywną funkcję Cashback na swoim koncie. Drugim krokiem przybliżającym cię do zdobycia nagrody będzie zrobienie zakupów w Westfield Mokotów za minimum 100zł w terminie od 29 września od godz. 10 do 8 października 2022 r. do godz. 15:30. Ważna informacja: liczą się tylko zakupy w placówkach handlowych biorących udział w loterii.

Wszystkie informacje dotyczące zasad i regulaminu losowania dostępne są na stronie Loterii. Gra toczy się o wysoką stawkę - nie tylko o wspaniałe wycieczki i luksusowy skuter, ale także o aż 730 nagród natychmiastowych.

Rozpoczyna się nowa era dla słynnego warszawskiego centrum handlowego. Oby kolejne 20 lat było równie owocnych jak te minione. Przyszłość Westfield Mokotów zapowiada się obiecująco.