Nowa kolekcja Zara ze zdjęciami Petera Lindbergha

Zara wprowadza kolekcję bazująca na zdjęciach legendarnego fotografa mody Petera Lindbergha. Trzeba dodać: bardzo wyjątkową. Jest limitowana, a 100% przychodu z niej uzyskanych zostanie przekazanych Franca Fund - fundacji Franki Sozzani na rzecz genomiki prewencyjnej. Słynne zdjęcia Kate Moss, Lindy Evangelisty, Heleny i Debbie Lee, Amber Valetty oraz Lynne Koester, które znalazły się na czarnych i białych bluzach i T-shirtach hiszpańskiej sieciówki osobiście wybrał reżyser, dyrektor artystyczny i redakor Fabien Baron, który był bliskim przyjacielem i współpracownikiem Petera Lindbergha. 

Seth z @dudewithsign gwiazdą nowej kampanii Zara. W hiszpańskiej sieciówce kupicie T-shirty z jego podobizną (i słynnymi transparentami)>>

Jego selekcja obejmuje jedne z najbardziej kultowych kadrów dla współczesnej historii mody.

Kolekcję "Icons by Peter Lindbergh" możecie obejrzeć i kupić w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej Zara. Bluzy kosztują 139 zł i 199 zł, z kolei T-shirty - 119 zł. Ubrania pakowane są w piękne szare pudełka ze zdjęciem Kate Moss oraz podpisem Zara Tribute, które przypominają przepastne albumy fotograficzne. Zdjęcia nowości Zara znajdziecie również w naszej galerii.

Wyprzedaż Zara: najpiękniejsze ponadczasowe ubrania, które kupicie w hiszpańskiej sieciówce za mniej niż 50 złotych>>