Co w kosmetyczce ma Kasia Struss?>>

Polska topowa modelka, która od lat ma ugruntowaną pozycję w branży i chodziła po wybiegach największych domów mody, w 2018 roku została mamą. Z miłości do swojej córki założyła własną markę kosmetyków organicznych - Ala Natural Beauty (wśród nich znalazł się m.in. świetny delikatny scrub z kwasem jabłkowym). Teraz Kasia Struss razem z Alice pojawiła się w nowej kampanii Mango, a zdjęcia, które w ramach jej powstały to najpiękniejsze i najbardziej wzruszające fotografie, jakie zobaczycie dziś w sieci. "Ten rok jak żaden inny zachęca do spędzania Świąt w gronie najbliższych. To czas dawania, dzielenia się i bycia razem" czytamy w informacji prasowej marki. 

Latem na zbliżony concept rodzinnej kampanii zdecydowała się Zofia Chylak, która do projektu "Matki" zaprosiła trzy trzy bohaterki, które podziwia: aktorkę Agnieszkę Grochowską, założycielkę warszawskiego sklepu vintage Crush, czyli Justynę Konczewską oraz Zuzannę Ciszewską - specjalistkę w dziedzinie Public Relations, która pracuje z wieloma uznanymi markami. Każda z nich pozowała do zdjęć wraz ze swoimi pociechami. 

Nowa kampania Chylak to hołd oddany macierzyństwu. Zobaczcie zachwycające zdjęcia z Agnieszką Grochowską i innymi matkami>>