"Wyjdź poza ramy, do których się przyzwyczaiłaś. Odkrywaj swobodę i komfort w każdym miejscu i w każdym momencie. Nie zastanawiaj się, jaka powinnaś być i co Ci wypada - bądź po prostu najwygodniejszą wersją samej siebie i nie rób sobie od tego przerwy. To jest ponadczasowe"

Podkreśla S'portofino w swojej nowej kampanii "Beyond the present". Bo sportowa moda to już nie tylko chwilowy mikrotrend, w którym zakochaliśmy się podczas tygodni zamknięcia w domach - athleisure stał się nam na tyle bliski, że nie planujemy się rozstawać z nim już nigdy. Wyjęłyśmy z szaf miękkie topy i legginsy do jogi przekonując się, że pasują nie tylko do maty, ale również do oversizowej marynarki i lakierowanej, skórzanej torebki. Styl, który uwielbiała księżna Diana i Carolyn Bessette Kennedy wiosną przeżywa renesans - w jakie elementy z nowych kolekcji marek S'portofino warto zainwestować w tym sezonie? 

Pastele 

Pastelowe sety do jogi i dresowe komplety zdominowały ostatnio intstagramy naszych ulubionych it-girls. Najbardziej stylowe Kalifornijki (od Kendall Jenner po Hailey Bieber) noszą je z oversizowymi koszulami, białymi trampkami i złotą biżuterią, zmieniając treningową stylizację w najbardziej pożądany look sezonu. A gdzie szukać najpiękniejszych pasteli w klimacie athleisure? Marką, która zna się na nich jak żadna inna jest Deha, dostępna na stronie Sportofino.com. Uczciwie uprzedzamy - dla tych kolorów można stracić głowę. 

Pod szyję 

Stella McCartney to jedna z tych projektantek, którym w duszy wciąż grają lata 90. A skoro jesteśmy przy athleisure, to takie powiązanie jest wręcz konieczne. Właśnie dlatego McCartney tworząc sportową kolekcję dla marki Adidas przywróciła jeden z najbardziej stylowych, ale nieco niedocenianych trendów tamtych lat - rozkochała nas w topach z okrągłą linią dekoltu aż pod samą szyję i z mocno wyciętymi rękawami. Projekty w podobnym klimacie znajdziecie także w ofercie marki P. E Nation

Skrócone 

Wiosną 2021 w modzie skracamy wszystko - od koszulek i koszul, przez spodnie, aż po marynarki i modę sportową. Skrócone topy do ćwiczeń i bluzy nosimy w zestawie z kontrastowymi stanikami i legginsami lub dresami z wysokim stanem. Spróbujcie założyć do takiego zestawu oversizową marynarkę i złote kolczyki - przepadniecie! Gdzie szukać "skróconych" elementów? Na stronie Sportofino.com w zakładce Adidas by Stella McCartney i P. E Nation

"It-shoes"

A skoro athleisure, to i buty. Zaczynając od białych trampek na designerskiej podeszwie, przez silne kontrasty i modne połączenia kolorystyczne, aż po pikowania, które szczególnie mocno upodobały sobie klapki. W tym sezonie przebierajcie w ofercie On RunningAPL.

Więcej elementów w klimacie athleisure, z którymi nie będziecie mogły rozstać się tej wiosny znajdziecie na stronie Sportofino.com.