Włosy na wiosnę są lekkie, błyszczące i sprężyste. Makijaż szczyci się określeniem „clean” i jest jednocześnie wyrazisty, jak i subtelny. Czym będziemy się malować i jak pielęgnować włosy w najbliższych miesiącach? Oto sezonowa selekcja kosmetyczna redakcji ELLE.pl:

Oto pełna lista produktów, które znalazły się w naszym filmie: 

  1. Nawilżająca odżywka maska 3in1 #superHAIRday – MIYA Cosmetics / 34,99 zł 
  2. Serum do skóry głowy i na końcówki all in one #superHAIRday – MIYA Cosmetics / 34,99 zł 
  3. Bogaty szampon pielęgnacyjny #superHAIRday – MIYA Cosmetics / 34,99 zł 
  4. Tusz zwiększający objętość rzęs z wegańskim kolagenem Pacifica - Douglas / 86,99 zł 
  5. Precyzyjny Wodoodporny Liner They're Real! Xtreme Precision Liner Benefit Cosmetics – Sephora / 129 zł  
  6. Olejki do ust Hermesistible - Hermes Beauty / 240 zł  
  7. Glow Tint Cushion – PIXI Beauty (pixibeauty.co.uk) / ok. 103 zł  

Co znalazło wśród naszych wiosennych ulubieńców? Top trzy zajęły produkty do włosów marki MIYA Cosmetics, którą wcześniej uwielbiałyśmy za naturalne, ale superskuteczne produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także wyjątkowo udaną "kolorówkę", którą zachwycały się również zagraniczne mejkapistki. Linia #superHAIRday to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na polskim rynku. #superHAIRday od MIYA Cosmetics to wielozadaniowe, multifunkcjonalne kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji włosów. Co to właściwie oznacza? Że można je dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc niezliczone ilości rutyn pielęgnacyjnych. W tej komplementarności chodzi jednak nie tylko o odpowiednie dopasowanie do potrzeb wszystkich włosów, ale także - jak na nowoczesną markę przystało - dobranie produktów do stylu życia. To, co w nowościach MIYA zachwyciło nas szczególnie, to bezpieczne składy produktów i co najmniej 95% składników pochodzenia naturalnego: ekstrakty Gotu Kola i Moringa, ekstrakty z owsa, aloesu, kokosa, kwasy AHA, D-panthenol, a także oleje i witaminy. Efekt? Oszałamiająco miękkie, sprężyste i lśniące włosy. 

PS Kod QR na opakowaniach produktów pozwala w łatwy sposób sprawdzić, jakie zestawy produktów najlepiej odpowiadają naszym potrzebom - znajdziecie pod nim kompendium wiedzy włosomaniaczek!