Chylak: torebki. Nowe modele wiosna-lato 2022

Tęskniliśmy za nowościami Chylak, a Wy? Słynna projektantka, która robi ogromną karierę zarówno w kraju, jak i za granicą, wypuściła właśnie nowe modele torebek. A w nich między innymi nowe wersje worków (tym razem z ciemną lamówką i ozdobnym supełkiem oraz wysoki spięty paskiem), kremowe hobo z prostokątem wpisanym w wewnętrzną część rączki, model w kształcie portmonteki vintage na złotym łańcuszku, podłużne shopperki czy duża torba w regulowanym paskiem i szeroko rozłożonymi prążkami. Paleta barw, po którą tym razem sięga Zofia Chylak, ogranicza się do czerni, kremowej bieli i popielatego beżu.

Ciężarna Rihanna w stylizacji vintage. Piosenkarka w legendarnym projekcie Galliano z drugiego obiegu>>

"W tym sezonie stawiamy na kontrast między czernią a bielą. Dla mnie zawsze były to najmocniejsze kolory. Kontrastujące ściegi i linie sprawiają, że kształty są mocniejsze i bardziej graficzne. Kolor biały użyty w tej kolekcji symbolizuje nadzieję, czystość i odrodzenie" opowiada o torebkach na wiosnę-lato 2022 Zofia Chylak.

Nowa kolekcja Chylak wiosna-lato 2022 / fot. Stanisław Boniecki

Premierze kolekcji towarzyszy zachwycająca kampania w klimacie starych analogowych zdjęć, których autorem jest współpracujący z projektantką już od kilku kolekcji fotograf Stanisław Boniecki. Główna rola powierzona została Maggie Maurer, wystylizowanej przez Tanię Rat Patron. 

Najpopularniejsze torebki luksusowych marek na Instagramie. Tych 10 modeli pokochały redaktorki mody, stylistki i blogerki>>

Zdjęcia z nowej kolekcji torebek Zofii Chylak możecie obejrzeć w naszej galerii. 

PHOTOGRAPHY Stanisław Boniecki

STYLING Tania Rat Patron

CASTING Ania Jóźwiak

MAKE-UP Marion Robine

HAIR Michał Bielecki

MODEL Maggie Maurer

PRODUCTION Workingirl

Ten zaskakujący model torebki ekspresowo stał się modny. Przezroczyste glass bags noszą już Doja Cat i Kylie Jenner>>