Z pewnością znacie zapachy Jo Malone. Z wykształcenia kosmetyczka, Brytyjka zaczęła najpierw tworzyć perfumy w swoim londyńskim domu. Nuty zapachowe i jej autorskie receptury szybko stały się sławne i Malone nie była w stanie nadążyć z kolejnymi zamówieniami, dlatego założyła własną firmę. W ciągu kilku lat marka Joe Malone London stała się rozpoznawalna na całym świecie. W 1999 roku założycielka brandu sprzedała ją koncernowi Estée Lauder, a do 2006 roku była dyrektorem kreatywnym w Joe Malone. Po odejściu z firmy napisała biografię oraz założyła nową markę o nazwie Jo Loves. To właśnie pod jej szyldem Malone nawiązała współpracę z Zarą. I tak powstała najnowsza linia "The Glace Collection".

Nowe perfumy Zara i Jo Malone. "Inspirowane lodami z bitą śmietaną i sorbetami". Poznaj zapachy i świece "The Glace Collection"

Zara i Jo Malone (jako Jo Loves) zaprezentowali właśnie nową linię perfum i świec. Jak się okazuje, premierowe kompozycje znajdziemy w dziale "Kids". "Ta kolekcja jest dla wszystkich młodych osób. To kolekcja pełna zabawy, podekscytowania i śmiechu" - możemy przeczytać na stronie sieciówki. W ofercie znalazły się trzy zapachy oraz trzy świece. Woda toaletowa "Rose Marshmallow Candy" jest jak "skakanie po trampolinie z róż i szczęścia" i zawiera nuty marshmallow, czerwonej pomarańczy i wanilii. "Cherry Watermellon Ice" jest niczym "imprezowanie na plaży w towarzystwie najlepszych przyjaciół" (z nutami arbuza, kardamonu i zielonych liści). Jest jeszcze "Hip Hop Red Apple", który Jo Malone określiła jako "tańce, fikołki i śmiechy". Ta woda toaletowa oparta jest na takich nutach, jak zielone, czerwone i żółte jabłka z aromatem owoców leśnych. Koszt? 59,90 zł

Jak już wspomnieliśmy w "The Glace Collection" znajdziemy też świece o tych samych zapachach co wody toaletowe. Ceny? Taka sama, jak za flakonik, czyli 59.90 zł. 

Zara i Jo Malone (jako Jo Loves), czyli kolekcja zapachów "The Glace Collection"

Zara i Jo Malone (jako Jo Loves), czyli kolekcja zapachów "The Glace Collection"

Zara i Jo Malone (jako Jo Loves), czyli kolekcja zapachów i świec "The Glace Collection"

Zara już wcześniej współpracowała z Jo Malone, właścicielką marki Jo Loves. W ramach ich wspólnego projektu powstała też linia "Lullaby Collection", na którą złożyła się woda kolońska i woda perfumowana oraz oczywiście świece. 

"Lullaby Collection"