23.09.2016

"Be Suprised" - taki napis znalazłyśmy na ostatnim zaproszeniu od Bohoboco. I możemy przyznać, że duet naprawdę nas zaskoczył. Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach zaprezentowali wczorajszego wieczoru nową kolekcję, ale nie ubrań, tylko... perfum. Chociaż projektanci mają już na swoim koncie perfumy BOHOBOCO No 1 (przeczytajcie>>), to tym razem pokusili się o stworzenie aż ośmiu zapachów (jeden nawiązuje do ich poprzedniego - pachnie wanilią i pieprzem).

Nad zapachami Bohoboco Perfume projektanci pracowali aż dwa lata, a ich pierwszą inspiracją była kuchnia. Dlatego ich zapachy pachną m.in.: winem, kawą, słonym karmelem czy cynamonem. By stworzyć zmysłowe perfumy duet wyjechał do zagłębia przemysłu perfumeryjnego na południu Francji. To właśnie w Grasse (gdzie powstają perfumy dla takich marek jak Dior, Chanel czy Nina Ricci), w fabryce z ponad 200-letnim doświadczeniem, powstało osiem różnorodnych kompozycji: GERANIUM, VANILLA, SEA SALT, SANDALWOOD, EUCALYPTUS, COFFEE, OLIBANUM, RED WINE.

Perfumy Bohoboco, fot. Akpa

„Pod czujnym okiem wybitnych perfumiarzy, w tym mistrza Gerarda Anthony’ego, nasza wizja i marzenia stały się rzeczywistością . Bardzo ważne jest również to, iż zaperfumowanie naszych zapachów wynosi około 25% co czyni je luksusowymi. Taki właśnie był nasz cel.” - powiedział Kamil Owczarek.

Piękny szklany flakon z drewnianą zakrętka, która pokryta jest aksamitem to oczywiście projekt duetu.

Relację z wczorajszego wydarzenia mogliście oglądać na naszym Instagramie:

Nowe perfumy Bohoboco - Zobaczcie, kto pojawił się na premierze perfum >>

Aktualizacja, 28.09.2016

Dziś już wiemy kto został ambasadorką pierwszego z premierowych zapachów Bohoboco! Twarzą kampanii promocyjnej jest modelka Maja Salamon. Jak możemy przeczytać w inofrmacji prasowej, jej dziewczęca uroda i wyrazista osobowość w pełni oddają charakter buteleczki Sea Salt Caramel.

Wybraliśmy Maję, ponieważ jest uosobieniem nowego pokolenia, które podbija i kreuje współczesny świat. To przedstawicielka młodych i nowoczesnych kobiet, którym w dążeniu do celu towarzyszy nowa i świeża energia.", powiedział projektant Kamil Owczarek.

Autorem zdjęcia jest Mateusz Stankiewicz.

Maja Salamon amabasadorką perfum Bohoboco

Kolejną ambasadorką perfum Bohoboco została muza duetu - Helena Norowicz. Aktorka i modelka występowała do tej pory już w dwóch kampaniach marki.

„Pani Helena po raz kolejny zachwyciła nas swoją perfekcyjnością i swobodą przed obiektywem aparatu. Jej energia i pewność siebie sprawiła, że szybko udało się oddać klimat kampanii. Zdjęcie przedstawia szlachetną urodę, tajemniczość i piękno naszej Ambasadorki” – powiedział Michał Gilbert Lach.

Maja Salamon amabasadorką perfum Bohoboco

Aktualizacja, 12.10.2016

Magdalena Mielcarz amabasadorką perfum Bohoboco

Magdalena Mielcarz dołączyła do grona ambasadorek perfum Bohoboco. Zapach, który promuje to SANDALWOOD NEROLI.

„Magdalena jest uosobieniem piękna, mądrości i siły. Spełnia swój Amerykański Sen. Z jednej strony pewna siebie, zdecydowana i przebojowa, a z drugiej delikatna, czuła i wrażliwa. To kobieta zmysłowa, o zniewalającej urodzie i wspaniałym sercu, ale z rockowym charakterem.” – powiedział Michał Gilbert Lach.

Zobaczcie także wideo z wszystkimi ambasadorkami Bohoboco Perfume:

Perfumy kupicie także w sklepie ELLE: