"Good morning, Angels!". Pamiętacie historię trzech absolwentek Akademii Policyjnej w LA, pracujących w agencji detektywistycznej milionera Charlie'ego Townsenda, który nigdy nie pokazuje swojej twarzy? Serial kręcony w latach 70. i nadawany na stacji ABC pokazywał silne, inteligentne i wysportowane kobiety, które bez większego problemu rozprawiały się ze złem. Skład aniołków zmieniał się na przestrzeni lat, ale pierwotnie grały je Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson. W 2000 roku powstała nawet wersja kinowa "Aniołków Charliego", z głównymi rolami Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu oraz jej sequel.

Nowe "Aniołki Charliego" - kiedy?

Świat kina głodny jest popkulturowych historii, więc wraca jeszcze raz do tematu aniołków. We wrześniu w Berlinie ruszają zdjęcia do reboota, którego premiera ma się odbyć w czerwcu 2019 roku. Za reżyserię odpowie Elizabeth Banks.

Reboot "Aniołków Charliego": kto zagra?

W filmie pojawią: Kristen Stewart, Lupita Nyong'o i Naomi Scott. To aktorki, które nie są raczej kojarzone w komediowymi produkcjami, więc możemy spodziewać się prawdziwego filmu akcji. 

Kristen Stewart popularność zdobyła dzięki roli Belli Swan w serii "Zmierzch", ale to dopiero kolejne produkcje, takie jak "Sils Maria" i "Śmietanka towarzyska" pozwoliły jej w pełni rozwinąć swój aktorski talent. Lupita Nyong'o to z kolei gwiazda "Czarnej Pantery" i "Gwiezdnych Wojen". Naomi Scott z kolei mogliśmy oglądać w takich produkcjach, jak "Power Rangers", "Marsjanin" czy "Our Lady of Lourdes".