Najnowsza sesja wizerunkowa Berries&Co. powstała na malowniczej Teneryfie. Wyspiarski klimat hiszpańskiego archipelagu Kanarów idealnie wpisuje się w definiowane nowoczesną lekkością i nonszalancką kobiecością DNA marki. Kampania „Island Stories”, bo o niej mowa, to fotograficzne otwarcie sezonu letniego. 

Zebrano w niej projekty z kilku mniejszych dropów wprowadzanych do oferty na przestrzeni ostatnich miesięcy. 

Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim kolorowe jak owocowe landrynki (stąd wzięła się z resztą nazwa kolekcji) pierścionki Bonbon. "W tej kolekcji użyłyśmy chryzoprazu, larimaru, kyanitu, rubelitu. To wszystko nietuzinkowe kamienie raczej niespotykane w ofercie marek biżuteryjnych, na pewno nie w Polsce. W kolekcji pojawia się także tanzanit. Ma głęboki, chabrowo-granatowy kolor i dużo inkluzji. Jest piękny i dość trudny w oprawie. Komuś może wydać się pęknięty. Dzięki tym inkluzjom każdy egzemplarz jest nieco inny, wyjątkowy. Klientki wciąż różnie reagują na takie cechy kamieni, ale staramy się je edukować" – tłumaczy Sandra Sienkiewicz, dodając, że świadomość klientek wyraźnie rośnie. - "Dziewczyny szukają w biżuterii już nie tylko klasyki, ale też trendów, kolorów, tego, co unikatowe, odzwierciedlające ich osobowość. To świetna wiadomość i daje nam duże pole manewru.".

Hołdujący radosnej estetyce „Dopamine Dressing” pierścionki Bonbon to nowoczesna odsłona przedwojennych ozdób w stylu art deco. Najlepiej czują się w autorsko komponowanych kompletach. Podobnie zresztą jak przedstawione na zdjęciach naszyjniki i bransoletki, wśród których znajdziecie delikatne i eteryczne żmijki, zestawy wykończone drobnymi naturalnym kamieniami oraz łańcuchy o grubym, masywnym splocie. 

W roli bohaterów kanaryskiej sesji obsadzono jeszcze  flagowe dla marki medaliony z linii Secrets, kolczyki z kolekcji Glam oraz barwne nausznice Ear Party.

Razem tworzą eklektyczny, ale i doskonale wyważony miks klasycznej elegancji z niezobowiązującym luzem.

Zdjęcia z kampanii „Island Stories” warto obejrzeć więc nie tylko (choć przede wszystkim) pod kątem poczucia wakacyjnego klimatu, ale i w ramach poszukiwania stylizacyjnych inspiracji. 

Najpiękniejsza biżuteria z kamieniami od polskich marek. Przyciąga miłość, chroni przed negatywną energią i sprzyja osiąganiu harmonii>>