Szczególne zainteresowanie biżuterią od zawsze było obecne w rodzinie projektantki, ale to we włoskiej Toskanii Roszczyk miała okazję po raz pierwszy podglądać pracę prawdziwych mistrzów jubilerstwa. Kiedy zakładała Patty Rose, wiedziała, że właśnie Włochom odda pod opiekę produkcję jej projektów - kolczyki, bransolety czy naszyjniki marki wykonywane są z najwyższą starannością w środkowych Włoszech. 

"Od kiedy pamiętam moim marzeniem była praca, w której będę spełniać się kreatywnie, a przy tym pozostanę niezależna. Pewnego dnia, stojąc przed stertą ubrań, uświadomiłam sobie, że nadmiar rzeczy wprowadza mnie w zakłopotanie i jest dla mnie uciążliwy" opowiada Patrycja Roszczyk, założycielka marki. Dodaje też: "Zdecydowanie jestem fanką basicowych outfitów, które można przeróżnie podkręcać oryginalnymi dodatkami. Tak narodził się pomysł na markę Patty Rose Jewellery".

W pierwszej kolekcji Patty Rose przeważają kolczyki, szczególnie różnego rodzaju koła, ale znajdziecie tam też bransoletki i naszyjniki. Patrycja Roszczyk ma w planach poszerzyć swój asortyment również o pierścionki oraz sygnety.

W naszej galerii znajdziecie pierwszą kampanię Patty Rose. Zdjęcia promujące pierwszą kolekcję marki wykonała zdolna, młoda fotografka Karolina Wilczyńska.