Söppö Cosmetics: fenomen młodej, polskiej marki

I choć konkurencja - trzeba to przyznać - jest dziś ogromna, popularność Söppö Cosmetics wzrasta każdego dnia. Główne wartości marki to naturalność, innowacyjne podejście i zrównoważony rozwój.

Nie bez znaczenia jest oryginalny design naturalnych produktów Söppö, który przykuwa uwagę, trafiając ze swoim przekazem (nie tylko) do pokolenia Z. Co więcej, opakowania tych kosmetyków produkowane są w Polsce, m.in. z fusów po kawie czy innych tworzyw, które można ponownie wykorzystać. Efekt? Ograniczenie śladu węglowego i produkcji zanieczyszczeń. Lubimy takie rozwiązania.

Söppö to jednak nie tylko urocze, ekologiczne opakowania. 

Nasze kosmetyki są wegańskie, nietestowane na zwierzętach, cruelty-free i wolne od okrucieństw, produkowane w Polsce. Stawiamy na najwyższej jakości surowce roślinne i chętnie korzystamy z ekologicznych rozwiązań - zapewniają twórcy marki. 

Aby ułatwić świadome rytuały pielęgnacyjne wszystkim początkującym w tym obszarze oraz tym, których zwyczajnie nie chcą poświęcać tej sferze za dużo czasu, na opakowaniach kosmetyków znajdują się czytelne, szczegółowe instrukcje na temat ich używania oraz informacje, za który etap pielęgnacji odpowiadają i dlaczego.

Materiały prasowe

Produkty Söppö: wysoka jakość i świetne efekty

Za skuteczność kosmetyków Söppö odpowiadają zatem starannie opracowane składniki, które świetnie wpływają na skórę. Nic więc dziwnego, że marka bije rekordy popularności zarówno wśród tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją cery, jak również w gronie specjalistów z branży kosmetycznej.

Inspiracją twórców Söppö jest siła natury w duecie z odkryciami biotechnologii. W asortymencie marki znajdują się kosmetyki z intrygująco brzmiącymi składnikami (m.in. nadkrytyczny ekstrakt co2 z owsa, ferment bakteryjny z organizmu acidofilnego czy adaptagenne ekstrakty ziołowe). 

Łączymy naturalne składniki, czerpiąc z prostoty i minimalizmu nordyckiej pielęgnacji z najnowszymi, zaawansowanymi odkryciami pielęgnacji koreańskiej (...) w taki sposób, aby były maksymalnie wydajne - twierdzą założyciele Söppö.

Materiały prasowe

Celem twórców Söppö jest także udowodnienie, że świadoma, prawidłowa pielęgnacja nie musi być czasochłonna i skomplikowana - często wystarczy kilka kroków, aby wydobyć ze skóry naturalne piękno. W żelu do twarzy Söppö znajdują się np. łagodne surowce myjące, biała glinka, olej z nasion bawełny – tym sposobem możesz oczyszczać twarz jednym produktem, który łączy w sobie różne techniki (mycie tradycyjne, oczyszczanie twarzy glinką, mycie olejami). 

Stworzyliśmy linię woof fluff, która zawiera wszystkie najbardziej podstawowe kosmetyki (...) chcemy dać twojej skórze czystą kartę, sprawiając, że będzie ona nawilżona, rozświetlona, delikatna i naturalna - dodają.

Materiały prasowe

Warto zaznaczyć, że twórcy Söppö zajmują się produkcją kosmetyków już od wielu lat. Wiedza, którą przez ten czas zdobyli, zaowocowała powstaniem tych właśnie wyjątkowych produktów. Same przetestowałyśmy kosmetyczne perełki od Söppö i uczciwie przyznajemy, że warto (nie tylko dla - bezapelacyjnie - najsłodszych opakowań na rynku). 

Pssst, na stronie marki możesz poczytać m.in. o tym, jak rozpoznać typ swojej cery i jak prawidłowo oczyszczać twarz! Do końca maja kod „pieski” zagwarantuje ci też 20% zniżki podczas zakupów. Enjoy!