Nowości Zara 2020: kolekcja SRPLS

"Nowa wizja. Nowa perspektywa. Zara SRPLS to wyjątkowa kolekcja, która w nowy sposób wprowadza militarną estetykę do świata codziennych stylizacji, które stały się bazą współczesnego stylu. Mundury i odcienie khaki, będące elementem ubioru osób zbuntowanych i należących do kultury alternatywnej, zostają zinterpretowane na nowo jako neutralny teren do wyrażenia własnego, indywidualnego stylu" czytamy w informacji prasowej przesłanej przez markę. Co znalazło się w kolekcji? Nowości Zara obfitują w odzież wierzchnią, koszule, spodnie, buty i akcesoria. Nie są to jednak projekty, które dobrze znamy z klasycznyc hkolekcji hiszpańskiej sieciówki - w SRPLS marka definiuje na nowo klasyczne archetypy za pomocą nowych proporcji, sylwetek, kolorów i materiałów (szukając przy tym jak najbardziej nowoczesnych rozwiązać i rewolucyjnych podejść do tworzenia mody).

Suknia ślubna z Zary? 5 elementów nowej kolekcji hiszpańskiej sieciówki, które świetnie sprawdzą się przed ołtarzem>>

W praktyce oznacza to między innymi białą koszulową sukienkę w duże granatowe paski ułożone pionowo, krótki granatowy sweter przedzielony na pół i połączony z inną dzianiną w odwórcone paski, luźne granatowe spodnie cargo wykończone złotymi militarnymi lamówkami. Do tego pasiaste swetry z naramiennikami ozdobionymi dużymi złotymi guzikami, granatowe bawełniane spodnie z wyraźnymi białymi przeszyciami, a w dziecięcej części kolekcji - kremowe swetry w warkoczowy splot, patchworkowe dżinsy w odcieniu indygo, bawełniane kombinezony wykończone złotą militarną lamówką, sukienki w graficzne nadruki i pudełkowe koszule. Jak łatwo można zauważyć - w pierwszym dropie nowości Zara SRPLS przed szereg wychodzą dwa kolory - granat i biel.

Ta sukienka babydoll to hit Instagrama, który pasuje na każdą figurę. Podobną kupicie na wyprzedaży w Zara za mniej niż 100 zł>>

Zresztą - zobaczcie sami. Wszystkie zdjęcia nowej kolekcji Zara SRPLS znajdziecie w naszej galerii.