Nowa kolekcja The Odder Side to nowe sylwetki, odświeżona paleta kolorów, ale także znane i lubiane modele zaprezentowane w odświeżonej, wiosennej formie. „Uwielbiamy ten moment w roku. Przedwiośnie daje nam zastrzyk energii, jest zapowiedzią nadchodzących zmian. Również w naszych szafach! – mówią Justyna Przygońska i Brygida
Handzelewicz Wacławek twórczynie The Odder Side. – W okresie przejściowym stawiamy na nową paletę kolorów, przemyślane i precyzyjne kroje oraz lżejsze okrycia wierzchnie. W kolekcji pojawi się też kilka nowości. Mamy nadzieję, że nasze klientki pokochają je tak samo jak my” - dodają dziewczyny.

Co znajdzie się w kolekcji The Odder Side PRE SS 23?

Okres przedwiośnia i wiosny to przede wszystkim lżejsze okrycia wierzchnie. Z sezonu na sezon jest ich w The Odder Side coraz więcej. W tym nie może być inaczej, obok znanych i lubianych modeli pojawi się również długo wyczekiwana nowość, oversizowa marynarka Amour, nad którą konstruktorki marki pracowały ponad pół roku.

„Marzyłyśmy o projekcie marynarki od dawna, ale uszycie tej idealnej okazało się dużym wyzwaniem. Model Amour spełnia wszystkie kryteria – jest świetnie skrojona, dobrze leży i ma piękny szary kolor” – mówi Brygida Handzelewicz-Wacławek.

Obok marynarki Amour w wiosennej kolekcji pojawi się dobrze znana klientkom kurtka Nama, w tym sezonie w kolorze beżowym oraz model Marion. Kurtka Marion, odnaleziona w archiwach marki, w kolekcji PRE SS pojawi się w odświeżonej, nieco grubszej wersji - z zewnątrz gładka, w środku zaskakiwać będzie efektownym printem, tym samym który użyto do uszycia koszuli Leopold Sadie Print.

Kolejną nowością będzie nawiązujący do stylu Vintage, cardigan Brando. Dostępny w dwóch kolorach – ecru oraz błękitnym wyróżnia się rękawami ¾ oraz piękną linią ramion podkreśloną wszytymi poduszkami. Wykonany został z mieszanki różnych włókien - baby alpaca, bawełny, dziewiczego Mohairu oraz bawełny Merino Extra Fine.

Kolekcja The Odder Side pre ss 23 dostępna będzie od 9 marca w butikach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym marki.