Sportowa kolekcja na wiosnę 2022 jest wynikiem wyobraźni oraz zaangażowania Sary Tomiczek, CEO i dyrektor kreatywnej marki. Projekty opracowywała i testowała przez rok, chociaż jak sama tłumaczy:

„Te modele to dla mnie nic odkrywczego - to po prostu ulepszone legginsy i topy, które produkuję z powodzeniem od 5 lat. Co więcej, to były pierwsze modele w mojej marce, wtedy jeszcze Chiara Poland”. 

Pierwszy drop obejmuje między innymi legginsy push up, top sportowy z odkrytymi plecami, krótki longlseeve w klimacie lat 90. oraz monochromatyczne komplety dresowe. Na metkach przede wszystkim bawełna organiczna z certyfikatem GOTS, którą obrobiono tak, aby materiał posiadał charakterystyczny dla projektów Chiara Wear „efekt peach” – meszek, przypominający w dotyku skórkę brzoskwini. Dzięki niemu materiał jest przyjemny dla ciała oraz nie mechaci się!

Warto dodać, że ma stronie marki znajdziecie co prawda podział, ale jej założycielka podkreśla, że wszystkie projekty stworzone zostały w duchu wzrastającego na popularności unisexu. 

Co dalej? W kolejnych rozdziałach linii Athleisure możecie spodziewać się między innymi powiewu świeżości w odcieniu pola kwitnących chabrów i najmodniejszych w tym sezonie sportowych kombinezonów. Tak, dokładnie takie, które na okrągło widujemy u Hailey Bieber, Belli Hadid i Kendall Jenner. 

Najmodniejsze stylizacje loungewear na zimę według supermodelek. Jak nosimy komplety dresowe w nowym roku?>>