W tym sezonie marka Solar traktuje modę, jako zabawę i siłę wyrazu. Z lekkością i przymrużeniem oka.

Nowe Retro 

Taką nazwę nosi nowa, jesienno - zimowa kolekcja marki Solar. Motyw przewodni? Lekkość i zabawa. W tym sezonie zamiast trzymać się kurczowo najnowszych, najpopularniejszych trendów, projektanci wykorzystują to, co uwielbiamy od lat i nadają temu nowego charakteru. W ten sposób powstała kolekcja pełna kontrastów - z nostalgią miksuje się tutaj estetykę lat 80., teatralny dramatyzm i elementy z kowbojskiej szafy. 

W kolekcji "Nowe Retro" znajdziecie więc drapowane, wzorzyste sukienki, które z powodzeniem sprawdzą się w biurowej szafie. Zestawy pokryte zwierzęcymi printami jeszcze tego lata chętnie będziemy zakładać do klasycznych, brązowych kowbojek i jedwabnych chustek na włosach. Półprzezroczyste, delikatne bluzki w kontrastową pepitę i garnitury w drobną kratę (najlepiej w rozmiarze 2 razy większym niż normalnie) tej jesieni zastąpią nam stylizacyjne klasyki. 

Nasi ulubieńcy? Piękna, delikatnie połyskująca sukienka wykonana ze strukturalnej tkaniny o lazurowym odcieniu i wykończona stójką. Dzięki dobremu materiałowi (sukienka wykonana jest w 100% z wiskozy) i klasycznej formie będziemy cieszyły się nią dłużej, niż jeden sezon. Kolejna sukienka to satynowa mini z dłuższym rękawem, wiązana w pasie jak kimono. W niej urzeka nas szczególnie wzór, który wygląda trochę jak misz-masz ciemnych akwarelowych farb, a trochę jak efekt postarzanej, miedzianej lub srebrnej zastawy.

Efekty jesienno-zimowej kampanii Solar (którą stylizowała stylistka ELLE, Maja Naskrętska) zobaczycie w naszej galerii, a całą kolekcję na Solar.com.pl.