Marka Reebok wprowadza na rynek nowości dla miłośników tańca oraz jogi. Czym wyróżniają się kolekcje? Przede wszystkim śmiałym kolorem, luźnym stylem oraz funkcjonalnością.

Reebok Dance to nowa kolekcja ubrań oraz butów zaprojektowana z myślą o naturalnych ruchach ciała wykonywanych podczas tańca. Czerpiąc inspirację z tańca latynoskiego, stanowi połączenie jasnych kolorów i śmiałych detali, z podkreślającymi sylwetkę kobiecym wzorami.

W odzieży dodatkowo zastosowano technologię PlayDry, której zadaniem jest odprowadzanie wilgoci z ciała, podczas intensywnego wysiłku.

Kolekcja Reebok Dance obejmuje m.in.: Dance Short Bra – krótkiego biustonosza sportowego z tasiemkami oplatającymi ciało, spodnie Dance Woven Cargo, czy Dance Strappy Long Bra – dopasowana koszulka z paskami na plecach.
To jednak nie wszystko, bowiem marka proponuje także zaprojektowane specjalnie do tańca buty.

Reebok Dance Short Bra 149zł

Z kolei dla entuzjastów jogi Reebok przygotował kilka luźnych i wygodnych modeli odpowiadających tego rodzaju aktywności. Ubrania jednak mają zmienić oblicze jogi i nieco ożywić jej wizerunek. Zadbała o to znana instruktorka jogi - Tara Stiles.

Marka Reebok zdecydowała się na współpracę z Tarą, aby przygotować kolekcję, która będzie połączeniem wiedzy eksperckiej i bogatego doświadczenia marki
w dziedzinie fitnessu. Niezwykle stylowa i funkcjonalna kolekcja Reebok została zaprojektowana tak, aby produkty naturalnie dostosowywały się do ruchów ciała wykonywanych w czasie treningu.

Reebok Yoga PKT Tank, 115zł

Zobaczcie całe kolekcje - GALERIA >>

Inne sportowe kolekcje na wiosnę:

H&M Sportswear>>

Bershka Start Moving>>