Le Petit Trou to marka, która już dawno przestała słynąć tylko z pięknej bielizny. Zuza Kuczyńska od początku dbała także o szykowne opakowania, stylowy butik, zmysłowe sesje wizerunkowe. Szybko asortyment swojego brandu poszerzyła także o buty czy koszulki nocne. Niedawno pisałyśmy o tym, że Le Petit Trou wprowadziło do kolekcji kostiumy kąpielowe - czarne jednoczęściowe modele eksponujące plecy i klasyczne bikini (zobaczcie>>>). 

fot. Sonia Szóstak

Teraz Le Petit Trou wzbogaca swoją ofertę o bieliźniane sukienki i spódnice oraz przezroczyste szlafroki, które można nosić nie tylko w sypialni (niektóre z nich połyskują metalicznymi gwiazdkami). Nie przegapcie też nowych muli i sandałów na małym zaokrąglonym obcasie, ozdobionych marabutowym puszkiem.

Le Petit Trou / fot. Sonia Szóstak

Charakterystyczne wycięcie, od której pochodzi nazwa marki ("trou" to po francusku dziurka) pojawia się tym razem formie serca (jesteśmy pewne, że figi właśnie z serduszkiem będą sprzedażowym hitem!). Zachwycają białe miękkie staniki ze złotymi nieregularnymi "chlapnięciami" i uroczą falbanką przy ramiączkach, a także biustonosze z czarnymi delikatnie przezroczystymi paskami. Wszystkie góry można skompletować z kuso wyciętymi figami albo majtkami z wysokim stanem (w zależności od modelu i kolorystyki).

Tak jak wspominałyśmy, w Le Petit Trou zawsze dba także o klimatyczne kampanie. Ta nowa powstała w plenerze. Ciepła paleta barwna, niemal filmowe kadry, naturalność i miękkie światło - tak, to dzieło jednej z najlepszych polskich fotografek młodego pokolenia - Sonii Szóstak. Sonia modelkę Lisę Louis Frantani sfotografowała w Andaluzji.

Kolekcję  Le Petit Trou FW19 obejrzycie też na filmie. Powstał on we współpracy z Flicka Elise (@flicka_elisa) i został nakręcony w Albani.