Jessica Mercedes swoją markę MOIESS założyła dwa lata temu. W międzyczasie zdążyła wypuścić na rynek kilka tak zwanych dropów i stworzyć nowy brand - veclaim. (z ubraniami, a w zasadzie głównie sukienkami - zobaczcie>>>). Teraz prezentuje swoją kolekcję kostiumów kąpielowych na lato 2019, a przy okazji kampanię, która ją promuje. 

Zdjęcia wizerunkowe wykonał współpracujący z Jessicą młody fotograf - Marcin Gąska, a przed jego obiektywem stanęła Kornelia Strzelecka. Wszystkie fotografie powstały analogiem i żadna z nich nie była retuszowana czy poddawana obróbce graficznej. Plan sesji odbył się w Kalifornii. To nie przypadek. Główną inspiracją Jessiki Mercedes był właśnie słoneczny kalifornijski krajobraz.

"Pracując nad najnowszą kolekcją inspirowałam się podróżą po Kalifornii, tamtejszym stylem życia i krajobrazem.
Malibu w Kalifornii to dla mnie Cindy Crawford, Brooke Shields, wyzwolone, naturalne dziewczyny, które nie krępują się swoich ciał. Pozują na tle wody, piasku i skał typowych dla tego miejsca" - powiedziała blogerka.

W nowej kolekcji MOIESS znajdziecie stroje nawiązujące do estetyki lat 80. i 90. - kostiumy mają wycięcia, kokardki, wiązania, a niektóre bikini - dół z wysokim stanem. Kolory? Odcienie nude i szarości przełamane neonowo-landrynkowymi tonami oranżu, limonki oraz fuksji. Wszystkie modele zostały odszyte z materiałów sprowadzanych z Włoch.