Toskańskie opowieści oglądamy na hipnotyzujących zdjęciach Alice Walczak. Kadry są dokładnie takie, jakie same projekty: romantyczne i nowoczesne. Autorka sesji wizerunkowej ilustrującej najnowszą kolekcję oprowadza nas po willi a wzgórzach Chianti i krętych alejkach pobliskiego gaju oliwnego. Całość wybrzmiewa spokojem i nostalgią zmierzającego ku końcowi lata. 

„Poznajcie miejsce, w którym wszystko się zaczęło. Dom, który zamieszkiwany był przez tradycyjną włoską rodzinę zainspirował mnie do powstałej kolekcji. Kwiatowy print zdobił m.in. fotele, zasłony i pościele. Mam nadzieję, że kampania przeniesie Was w ten piękny czas jakim uraczyła mnie Toskańska wieś.” opowiada Karolina.

Dopracowywanie szczegółów, w tym poszukiwanie tkanin, które najlepiej oddadzą artystyczny koncept ucieleśniający włoskie „dolce vita”, trwało miesiącami. Warto było jednak czekać. Wybrane jedwabie i bawełny ozdobione kwiatowymi motywami spełniają swoje zadanie celująco.

Gwarantujemy, malarski ogród i florystyczne żakardy najwyższej jakości stanowiące core nowej kolekcji wpiszą się w nawet najbardziej wymagające gusta.

Czego jeszcze można spodziewać się po jesiennych nowościach? „Ta kolekcja jest niezwykle bliska mojemu sercu. Włosi nauczyli mnie wiedzy o tkaninach, a także o ich stylu bycia. Chciałabym przenieść namiastkę słynnego „dolce vita” w swoje projekty. Nawet jesienią i zimą! Pokazać, że elegancja, kobiecość i wygoda mogą iść w parze.” czytamy w informacji prasowej. 

I tak też się stało. Włoskie doświadczenia projektantki zmaterializowały się w formie flagowych prowadzonej przez nią marki koszul, które skróciła i poszerzyła w ramionach. Ale to nie koniec. Już teraz do swoich wirtualnych koszyków wrzucać możecie także ultrakobiecą sukienkę oraz wzorzysty komplet ze spodniami typu flare. 

Karolina przede wszystkim jest jednak profesorką detalu. Mało tego, perfekcyjnie zaprojektowaną teorię wprawnie przełożyć potrafi na praktykę. W najnowszych projektach wzrok przyciągają między innymi eightiesowe poduszki na ramionach, obszyte tkaniną guziki w retro klimacie, balonowe rękawy, mankiety w gorsetowym wiązaniem oraz te zapinane na spinki. Jest pięknie, ale i funckjonalnie. „Koszule możemy nosić na wiele sposobów, poduszki odpinać, mankiety wiązać i zapinać w przeróżnych formach, a sukienkę stylizować według własnych preferencji. Spodnie posiadają z tyłu regulację dzięki czemu możemy dopasować je do swojej sylwetki. Wszystko po to aby czuć się kobieco i wygodnie.” tłumaczy Karolina Naji, a nam zostaje już tylko życzyć wam udanych zakupów w iście włoskim stylu. Ciao! 

Gdzie kupić idealną białą koszulę? Zakupu tych 7 modeli nie pożałujesz przez lata. Świetnie sprawdzą się niezależnie od pory roku i aktualnych trendów>>