O tym, że Zosia Krasuska-Kopyt w projektowaniu wakacyjnych must have'ów czuje się jak ryba w wodzie, mieliśmy okazję przekonać się już nie raz. Na przestrzeni ostatnich 5 lat konsekwentnie przemyca na polskie plaże kalifornijski luz i iście surferski vibe prosto znad australijskiego Gold Coast. Najnowsza kolekcja „Paradiso Tropicale” temat Wielkiej Rafy Koralowej traktuje natomiast bardzo dosłownie. Wszystko za sprawą wyjątkowej współpracy z ilustratorką Anetą Klejnowską, której prace zdobią niezwykłe kolaże przygotowane w ramach kampanii Resort 2021 z Natalią Kusiak w roli głównej. Ręcznie malowane ostrygi, rozgwiazdy, barwne koralowce, muszle i meduzy pojawiły się także na tkaninach wykorzystanych do produkcji nowości Drivemebikini. Wyjątkowe nadruki to zresztą niejedyny powód, dla którego materiały te zasługują na uwagę.

„Nasza miłość do morskiej przyrody wyraża się nie tylko w princie o podwodnej tematyce, ale przede wszystkim w tym, że od początku istnienia marki do produkcji kostiumów używamy włoskiego Econylu - który powstaje z sieci rybackich wyłowionych z morza przez organizację Healthy Seas.” - czytamy w informacji prasowej. 

Jest więc spójnie, pięknie i odpowiedzialnie. Do upolowania między innymi trzy różne fasony kostiumów kąpielowych z recyklingu, wśród których stroje jednoczęściowe oraz klasycznie krojone bikini, wzorzyste pareo oraz unisexowe spodenki typu boardshorts. Jeszcze jedna dobra wiadomość: W nowej kolekcji znalazła się także nowa odsłona bestsellerowej bluzy Sole Mare Vacanze. Zgodnie z motywem przewodnim – w subtelnym kolorze lazurowego oceanu. 

Cała kolekcja już teraz do kupienia w sklepie ELLE: 

Czytaj też: Drivemebikini – nowa kolekcja „Paradiso” na lato 2020: z miłości do wakacji, recyklingu i zrównoważonej mody