Nowa kolekcja Drivemebikini - jesień-zima 2022/2023

Przed Wami zimowa "la dolce vita". Tym razem Drivemebikini odwiedza włoskie Dolomity, a dokładnie najbardziej turkusowe jezioro regionu - piękne Lago di Braies położone w Południowym Tyrolu. To tam powstała nowa kampania marki autorstwa Zosi Krasuskiej-Kopyt, właścicielki i dyrektor kreatywnej brandu i fotografa Roberta Ceranowicza.

"Projektując nową kolekcję, myślałam o kolorach jakimi chciałabym się otaczać zimą - żywych i optymistycznych. Stąd fluo zielony, magenta (wybrana przez Pantone kolorem 2023) i koral. I o wszystkim co komfortowe - miękkich, otulających bluzach w kolorze masełka, spodniach oversize.. Motyw przewodni i tytuł kolekcji to "Club Sportivo Dolomiti", bo jedną z inspiracji były stare zdjęcia z włoskich klubów narciarskich i styl après ski lat 70 tych" - mówi o inspiracjach Zosia.

Co typujemy na bestsellery? Na pewno nowe wariacje kolorystyczne linii Sole. Mare. Vacanze, nową limonkową bluzę Club Sportivo Dolomiti i t-shirty z tym symbolem jakby wyjęte z akademickiego klubu podróżników. Pięknie w roli jego członkini wypada w kampanii Drivemebikini modelka Arina Fishman z agencji Selective, która urodą przypomina rodowitą Włoszkę.