Dedykowana sesja zdjęciowa i wideo dla eobuwie.pl prezentują  buty do hikingu i trekkingu marki adidas, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, idealne na nieutwardzone nawierzchnie i niewyznaczone szlaki. Nakręcony w pięknych górskich terenach w okolicach Barcelony firm zachęca do wspólnego eksplorowania, dzielenia się pasją i zdobywania szczytów. 

Mat. prasowe

Wyselekcjonowane modele Terrex wspierają osiąganie wymarzonych celów. Na zdjęciach zobaczymy obuwie wykonane częściowo z materiałów z recyclingu, co jest wyrazem zaangażowania marki adidas w pomoc w ograniczaniu odpadów z tworzyw sztucznych. Modele Terrex Ax4 Mid Gtx  i Terrex Free Hiker gwarantują bezpieczeństwo i wygodę w trakcie pieszych wędrówek oraz maksymalny komfort na szlaku. Wszystko dzięki podeszwie wykonanej w technologii EVA. Z kolei niezawodne buty Terrex Trailmaker są lekkie, przewiewne, a jednocześnie wodoodporne.  Zapewniają wsparcie i przyczepność na śliskich kamieniach i błocie, a technologia RAIN.RDY gwarantuje komfort. Natomiast Terrex Eastril 2 to idealny model do codziennego i aktywnego użytku. Buty posiadają miękką wkładkę z wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału.  

Mat. prasowe

Wszystkie opisane modele dostępne są na stronie eobuwie.pl i w sklepach stacjonarnych. Pasjonaci trekkingu i hikingu mogą już zacząć planować, gdzie i z kim zrealizują swoje bliskie i dalekie podróże.

Mat. prasowe

Nowej kampanii eobuwie.pl towarzyszy niepowtarzalna promocja „Zaproś znajomego, odbierz 100 zł”. Jak to działa? By z niej skorzystać, należy się zarejestrować lub zalogować do konta na stronie eobuwie.pl, a następnie wejść w zakładkę „Zaproś znajomego” i wysłać link polecający. Po zarejestrowaniu nasz znajomy otrzyma kupon na 100 zł, a gdy dokona zakupu, to osoba zapraszająca również otrzyma voucher o takiej samej wartości. Zaproszenie można wysłać wiele razy, nawet do wszystkich znajomych.