Naprzeciw tym potrzebom wychodzi marka L’Oréal Professionnel Paris. Nowa iNOA oparta jest na udoskonalonej, wegańskiej formule, w której zastosowano technologię ODS (Oil Delivery System). W 60% składa się z olejków oraz nie zawiera amoniaku i wosków.

Na taką zmianę czekali fryzjerzy i klientki - mówi Jacek Rybacki, Master Artysta L'Oréal Professionel Paris.

Skuteczna farba powinna wprowadzać pigmenty głęboko w strukturę włosa. Obecnie jednak wymagamy od niej więcej - musi także pielęgnować. I tak właśnie działa iNOA. Nowość od L’Oréal Professionnel Paris gwarantuje równe pokrycie siwizny (do 100%) oraz intensywny, trwały kolor, jednocześnie nie przesuszając i nie niszcząc pasm. Zamiast tego skutecznie je nawilża oraz odżywia, pozostawiając gładkie i pełne blasku. Co więcej, formuła farby jest delikatna dla skóry głowy oraz niweluje uczucie dyskomfortu, które często pojawia się podczas koloryzacji. 

Już kilka lat temu iNOA stała się odpowiedzią na bezpieczne farbowanie. Dzisiaj daje skuteczność, łatwość i komfort pracy, ale też wymierne korzyści dla klientki. Co mam na myśli? Nowa iNOA to jeszcze większe nawilżenie włosów i skóry głowy, jeszcze większy połysk, komfort, a także bardziej naturalne, piękne i głębokie kolory - podkreśla Jacek Rybacki, Master Artysta L'Oréal Professionel Paris.

Jacek Rybacki / Mat. prasowe

W parze z jakością idzie troska o środowisko naturalne - L’Oréal Professionnel Paris kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju. W przypadku linii iNOA wegańska jest nie tylko formuła, ale także tubki, zakrętki i opakowania, które w 95% wykonano z pochodzącego z recyklingu materiału PCR. 

I wisienka na torcie - wraz z nową farbą, na rynku pojawiło się innowacyjne narzędzie do diagnozy oraz wirtualnej zmiany koloru. Mowa o iNOA[iD] - aplikacji, dzięki której fryzjer może dobrać koloryzację, oceniając kondycję włosów i upodobania klientki, a ta - zobaczyć siebie w różnych wersjach jeszcze przed zabiegiem.

Kosmetyki Metal Detox / Mat. prasowe

Wysokiej jakości farba to jedno. Jednak co robić, by utrzymać efekt koloryzacji? Ważna jest pielęgnacja z zastosowaniem kosmetyków stworzonych specjalnie z myślą o włosach farbowanych. Marka L'Oréal Professionnel Paris stworzyła profesjonalną linię Metal Detox, przeznaczoną do stosowania po koloryzacji i dekoloryzacji. Produkty neutralizują metale, które utrudniają procesy wchłaniania się lub usuwania pigmentu. Pozostawiają włosy lśniące i miękkie w dotyku oraz sprawiają, że kolor staje się bardziej jednolity. Dodatkowo szampon skutecznie oczyszcza i chroni przed promieniowaniem UV.