Nów Księżyca w Rybach 2020 odbędzie się w niedzielę 23 lutego. Znajdzie się w środkowej części Marsa, trójcy uranu, co stwarza możliwości rozwoju wrodzonych talentów oraz wydobycia pełnego potencjału. Jego wibracja jest ekscytująca i skupia się szczególnie na uciechach cielesnych. Nadchodzi szczęśliwy Nowy Księżyc o wielkiej energii, idealny do rozpoczynania nowych projektów. To czas sprzyjający podjęciu ryzyka czy nawet uwikłaniu się w romanse. W jego trakcie nasze ciała będą emanować siłą, którą warto wyładować w sporcie lub w łóżku.

Horoskop tygodniowy na 17-23 lutego >>

Nów Księżyca w Rybach - co oznacza?

Księżyc w nowiu reprezentuje koniec jednego cyklu i początek kolejnego, nowego cyklu, który trwa 28 dni. Słońce w koniunkturze z Ziemskim Satelitą daje ożywczy zastrzyk energii oraz inicjatywy. Według astrologii to czas sprzyjający nowym początkom lub porzucaniu starych nawyków, złych zachowań czy dawnych przekonań. Gdy nowy Księżyc zawiśnie na niebie, łatwiej będzie nam osiągnąć wewnętrzny postęp. Tak, jakbyśmy zostali oświeceni blaskiem płynącym od Srebrnego Globu. Nów w Rybach 23 lutego jest wyjątkowo dobrze umiejscowiony na kosmicznej mapie. Łączy się z potężną, szczęśliwą, nieruchomą gwiazdą o nazwie Fomalhaut. Oznacza to, że tworzy aż trzy harmonijne, niebiańskie aspekty, które są silne i ze sobą współpracują. Dzięki nim nie musimy ciężko pracować, aby za chwilę osiągnąć swoje cele.

Nów Księżyca w Rybach - czas na ćwiczenia i seks

Lutowy nów w Rybach zwiększa siłę, witalność i odwagę. Energię, którą nam daje, warto wykorzystać na treningu, w pracy fizycznej czy konkurencyjnej walce. Jego czas sprzyja negocjacjom biznesowym oraz wykonaniu trudnych obowiązków. Teraz warto rozpocząć nowe projekty lub posunąć się o stopień dalej w świeżo rozpoczętej znajomości. W trakcie nowiu będziemy emanować pewnością siebie, a nasza bezpośredniość zapewni nam sukces. Te cechy przelane na życie miłosne, dla dwóch stron będą jak fala ciepła, uroku i charyzmy. Nów sprawi, że nasze libido znacznie wzrośnie - zaczniemy dosłownie emanować seksem. Inni będą nas odbierać za o wiele bardziej atrakcyjnych niż zwykle. Wykorzystaj ten moment, by obrosnąć w piórka i zrealizować najskrytsze pragnienia.

Nów Księżyca w Rybach jest naładowany miłymi niespodziankami oraz stymulującymi spotkaniami. Obdarza poczuciem wewnętrznej swobody i chęcią spróbowania czegoś nowego, sięgania po to, co jest ekscytujące. To faza sprzyjająca eksperymentom oraz uczeniu się. W jej trakcie mamy szansę pogłębić wiedzę magiczną lub duchową. Czekają nas ciekawe wyjścia towarzyskie lub niespodziewane, przypadkowe spotkania. Teraz mamy szansę poznać osoby mające odmienne przekonania, z różnych środowisk kulturowych i etnicznych. Nowy Księżyc pragnie, byśmy porzucili strach i dali dojść do głosu swojej ekstrawaganckiej czy nawet perwersyjnej stronie osobowości

Nów Księżyca w Rybach zwiększa samoświadomość i ciekawość świata. W jego trakcie dokonujemy nowych odkryć oraz znajdujemy lepsze rozwiązania, które wspomagają nasz wewnętrzny postęp. 

Siła Marsa i Urana, którzy rządzą w tym nowiu, daje nam możliwość uwolnienia się od wszelkich zahamowań z przeszłości. Pod ich wpływem warto wcielić w życie nowe procedury oraz otworzyć swoje serce w relacji i pozwolić sobie doświadczać tego, co daje los. Nasza intuicja znacznie się wyostrzy, toteż nów w Rybach będzie sprzyjać podejmowaniu wszelkiego ryzyka. Potrzeba wolności lub nowych przeżyć, tym razem nie przyniesie przykrych konsekwencji. To czas szczególnie przychylny randkom czy popchnięciu związku na wyższy stopień. Relacje opierające się na seksie staną się zabawne i niezwykle ekscytujące. Niektórzy zaczną szukać emocji poza domem, jeśli stały partner już ich nie satysfakcjonuje. Nowy Księżyc nie da nam złudzeń, że coś się kończy, a coś rozpoczyna. Intuicyjnie podejmiemy decyzje, które zrealizują pragnienia naszych dusz.

Energia Nowego Księżyca z 23 lutego potrwa cztery tygodnie do nowiu 24 marca. Najlepszy czas na rozpoczęcie nowych projektów i wprowadzenie w życie zmian przypada na fazę woskowania księżyca, od 23 lutego do kolejnej pełni 9 marca.

Horoskop miłosny na luty 2020 >>