Ostatnie zaćmienie Słońca w tym roku odbędzie się już 26 stycznia o godzinie 6:18. Tym razem towarzyszyć mu będzie nów Księżyca w Koziorożcu - znaku ziemi znanym ze swojej praktyczności, upartej natury oraz etyki pracy. To dobry czas na przemyślenie swoich celów zawodowych czy finansów. Wyjątkowa energia zaćmienia i nowiu teraz zgra się z wibracją Jowisza. Wpływ największej planety układu słonecznego przyniesie nam pomyślność w sferze zawodowej.

Nów Księżyca w Koziorożcu 2019 - na czym się skupić?

Myślałaś o zmianie pracy? Teraz jesteś pod wpływem wibracji, która pomoże ci to rozważyć. Możliwe, że będziesz wybierać pomiędzy karierą, jaka da ci większe szanse na rozwój, a nużącą pracą z dobrym zarobkiem, lecz nie przynoszącą satysfakcji. Wykorzystaj tę energię w mądry sposób. Jeśli nie trapi cię dylemat zawodowy, możesz w tym momencie pomyśleć o finansach. Teraz sprawy pieniężne wejdą na piedestał. Nie tylko te dobre, ale również złe. Warto więc przysiąść do planowania swojego budżetu na kolejny rok.

Koziorożec nie jest znakiem zodiaku, za którym przepadają wszyscy. Jego zachowanie raczej powoduje, że albo się go kocha, albo nienawidzi. Wibracja Koziorożca w nowiu może spowodować, że nieświadomie urazisz innych. Postaraj się więc trzymać język za zębami, bo mówienie tego, co masz na myśli, teraz na pewno nie popłaci. Postaraj się przeżyć czas nowiu łagodnie. Bądź dobra dla siebie i swojego otoczenia. 

Nów Księżyca w Koziorożcu da ci gotowość, siłę i pasję, by sięgnąć marzeń oraz rozpocząć w życiu nowy rozdział. Tym razem bez oszukiwania i patrzenia w tył. 

Zaćmienie Słońca - zamykanie przeszłości

Grudniowe zaćmienie Słońca sprawi, że siła ostatniego nowiu Księżyca będzie dwukrotnie bardziej odczuwalna. Nawet jeśli nie uda ci się dostrzec na niebie tego zjawiska, z pewnością już nim emanujesz. Wibracja Koziorożca tchnie w ciebie gotowość na pozbycie się bagażu wewnętrznego z przeszłości. Nareszcie odkryjesz, że masz w sobie moc, by zacząć nowy rozdział bez oglądania się przez ramię.

Koniec grudnia będzie trudny, spodziewaj się w nim powrotu demonów z przeszłości oraz domykania starych spraw. Nie bój się jednak postawić na swoim i odciąć od siebie te osoby, które zakłócają twój spokój. Dobra prognoza: ten wyjątkowy nów Księżyca w połączeniu z zaćmieniem Słońca sprzyja zasiewaniu nasion w sprawach związanych ze ścieżką zawodową. Gwiazdy ułatwią ci zdobycie środków na zrealizowanie swoich marzeń.