Pod długich miesiącach oczekiwań, w końcu możemy zobaczyć pierwsze oficjalne wideo. Niestety nie jest to jeszcze zwiastun, jedynie teaser, ale to tylko podsyciło naszą ciekawość. Najnowszy Bond, ostatni z udziałem Daniela Craiga, zatytułowano "No time to die" (po pol. "Nie czas umierać"). Od kilku miesięcy wiemy też, kto otrzymał angaż do słynnej serii o brytyjskim agencie z licencją na zabijanie. W najnowszej części znów pojawią się: Ralph Fiennes (M), Lea Seydoux (Madeleine Swann), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Monneypenny), Jeffrey Wright (Feliks Leiter) i Rory Kinnear (Bil Tanner). A kto zadebiutuje w Bondzie? Już wiemy, że angaż otrzymali także Rami Malek (zagra zły charakter!), Ana de Armas, Billy Magnussen, David Dencik oraz Lashana Lynch.

Już jest! Nowa piosenka Billie Eilish do Jamesa Bonda. Posłuchaj "No Time to Die >>

Nowy Bond z pewnością nie będzie kobietą - ujawnia producentka filmu o agencie 007. Dlaczego? >>

"No time to die"/ "Nie czas umierać": o czym będzie nowy Bond? Data premiery

"James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie produkcji "No time to die" (po pol. "Nie czas umierać").

Nowy James Bond trafi do kin 3 kwietnia 2020 roku. Za reżyserię kolejnego Bonda odpowiedzialny będzie Cary Fukunaga ("Detektyw", "Jane Eyre", "Maniac"). Na plan filmowy wybrano Jamajkę (w tym samym miejscu kręcono sceny do "Dr. No"), Norwegię, Włochy oraz Londyn.

"No time to die"/ "Nie czas umierać": zobacz pierwszy teaser z nowego Bonda!