Znaki zodiaku, które nie potrafią o sobie decydować:

Bliźnięta: mają zbyt wiele opcji

Bliźnięta mają problem z podjęciem prostej decyzji. Kieruje nimi chęć spróbowania wielu opcji. Nie należą do ludzi, którzy wiedzą, czego pragną. Zakładają wiele scenariuszy na jedno życie. Podwójny znak zodiaku reprezentuje rozbieżną osobowość. Od dań w restauracji po obiekt westchnień, nie mogą zdecydować, na co mają ochotę. Często prowadzą podwójne życie, żeby cieszyć się miłością różnych partnerów na raz. W idealnym świecie Bliźnięta mogłyby doświadczać wszystkiego jednocześnie. Niestety, to tylko fantazja, która nigdy nie ma szans zastąpić rzeczywistości. Jeśli jesteś w relacji z Bliźniakiem, naucz się podejmować decyzje za niego. 

Waga: chce wszystkich zadowolić

Waga jest znana ze swojej równowagi i nie lubi przechylać szali na jedną stronę. Urodzona do bycia mediatorem rozwiązuje konflikty, ponieważ rozumie motywacje obu stron sporu. Zadaj jej pytanie, co chce zjeść na obiad, a nigdy nie udzieli ci konkretnej odpowiedzi. Waga nie chce nikogo urazić swoim zdaniem, dlatego pozwala przejąć pałeczkę innym, zachowując neutralność w większości sytuacji. Jak kameleon, dopasowuje się do swojego towarzystwa lub partnera. Żyjesz z Wagą? Bądź dla niej łagodna, kiedy dokonuje za was wyborów.  Nie złość się, jeśli chce czegoś innego niż ty. 

Strzelec: nie przejmuje się jutrem

Strzelec to zmienny znak ognia, który zmienia zdanie w zależności od tego, jak zawieje wiatr. Dla niego każda decyzja jest przygodą, więc nie widzi sensu w wielkim planowaniu. Podczas gdy ktoś inny woli dokonywać tego samego wyboru przez cały czas, Strzelec ma ochotę zrobić na opak i postawić wszystko na jedną kartę. Hamują go przed tym tylko zasady moralne. Prawdę mówiąc, Strzelca za bardzo nie obchodzi,  co za chwilę się stanie. Równie dobrze możesz podjąć decyzję za niego, a on i tak znajdzie sposób na dobrą zabawę.

Ryby: próbuje uniknąć rozczarowania

Ryby boją się złych wyborów. Mają kompleks męczenników i niemal zawsze stają się ofiarą cudzej dyrektywy. Niepotrzebnie godzą się na decyzje innych, będące przeciwieństwem tego, czego same chcą. Poświęcanie własnego szczęścia dla dobra bliskich to coś, od czego Ryby są uzależnione. Celowo zachowują się bezinteresownie, żeby nikt nie zarzucił im samolubności. Swoim niezdecydowaniem doprowadzają do szału, ale robią to wyłącznie z dobrego serca. Zwracaj uwagę na ich uczucia, kiedy dokonujesz wyboru za dwoje.