W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, powstała marka realme, której ambicją jest wyznaczanie trendów i dostarczanie młodym ludziom produktów, gwarantujących niezapomniane wrażenia. Według analityków, jest to obecnie najszybciej rosnąca marka mobilna na świecie. Od początku jej istnienia (maj 2018), sprzedaż produktów osiągnęła próg 50 milionów. Nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ sprzęty tej marki, oprócz nowoczesnego designu i dużej wydajności, wyróżnia także bardzo korzystna cena.

Już dziś, 10 grudnia, ma miejsce premiera najnowszego produktu marki, smartfona realme 7i

Model realme 7i to uzupełnienie oferty smartfonów z serii 7, które niezwykle dobrze przyjęły się na polskim rynku. Kluczową cechą tego modelu jest bardzo pojemna bateria - 6000 mAh oraz szybkie ładowanie. W zależności od nawyków użytkownika, smartfon może być z powodzeniem używany przez 2-3 dni bez konieczności ładowania. Nowy produkt realme to także duża wydajność, dzięki zastosowaniu ośmiordzeniowego układu MediaTek Helio G85, wspieranego przez 4GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Warta uwagi jest także cena. W wymienionej wyżej konfiguracji, smartfon kupimy już za 699 zł. 

Dobra wiadomość dla fanów fotografii. realme 7i wyposażony został w potrójny aparat 48 MP. Oferuje on dobrą jakość zdjęć w świetle dziennym a także w nocy, dzięki dedykowanemu trybowi. Z przodu znajdziemy także aparat do selfie 8MP. 

Od swojej premiery na Polskim rynku, która miała miejsce w kwietniu bieżącego roku, marka realme rozszerza współpracę z operatorami w kraju. Wszystkie modele z serii 7, dostępne są w salonach sieci Play oraz sklepch RTVEuroAGD, X-kom, Neonet, Media Expert, Komputronik, a także na oficjalnych stronach marki: sklep-realme.pl i realmeshop.pl. Aby pozostać na bieżąco i śledzić technologiczne nowinki, warto zajrzeć także na instagram marki - @realme.polska.