W ofercie marki znajdziemy tak różnorodne modele, że z pewnością uda się wybrać idealny podarunek zarówno dla gustującej w klasyce siostry, jak i przyjaciółki o artystycznej duszy. Uniwersalne, symboliczne motywy pozwolą najpiękniej wyrazić uczucia do ukochanej córki, siostry, mamy czy żony. A może warto sprawić mikołajkowy upominek także… sobie? Vezzi kusi magiczną wręcz gamą modeli, wzorów i kolorów!

Nowości od Vezzi na mikołajkowe prezenty

W najnowszej kolekcji Vezzi znajdziemy kolczyki, bransoletki, pierścionki oraz naszyjniki z uniwersalnymi i symbolicznymi motywami serca i koniczynki. Bliskim, których pragniemy obdarować życzymy wszak szczęścia, a sięgając po ponadczasowe wzory manifestujemy swoje intencje.

Mikołajki i świąteczny grudzień sprzyjają także wyrażaniu uczuć – w tej magicznej, ciepłej atmosferze obdarowywanie ukochanych osób biżuterią z wzorem serca nabiera wyjątkowego znaczenia. Biżuteria z motywami koniczynki i serca to modele, które nigdy się nie starzeją. W ofercie Vezzi znajdziemy je w wielu nowych odsłonach i różnorodnych propozycjach.

Pierścionki ze stali szlachetnej z kryształkami w różnych kolorach, tradycyjne lub szerokie, obrączki ze wzorami, frezowane, emaliowane… - Vezzi to baśniowa obfitość wzorów i kolorów, która sprawi, że mikołajki będą niepowtarzalne i na długo pozostaną w pamięci!

W nowościach Vezzi znajdziemy także bransoletki z autorskim wzorem Rozety oraz biżuterię z motywem księżyca. Dla tych, którzy nie potrafią zdecydować się, czy zakupić kolczyki, pierścionek czy może bransoletkę - zestawy od Vezzi będą idealnym wyborem.

Biżuteria Vezzi wytwarzana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, powlekanej 14 - karatowym złotem, nanoszonym metodą PVD - obecnie najtrwalszym sposobem powlekania. Wyroby Vezzi charakteryzują się bardzo dużą odpornością na ścieranie, korozję i zarysowania, nie ciemnieją i nie tracą blasku. Mikołajkowe prezenty zostaną z obdarowanymi na długie lata, przypominając o wyjątkowych chwilach!