Slow Sundays

Już 16 sierpnia, w najbliższą sobotę widzimy się w górach. Szklarska Poręba to pierwsze miasto, w którym będą czekać na Was różne aktywności związane z premierą kolekcji Athleisure marki Reserved. Spotkacie tam Ofelię, Aleksandrę Teresę Grzymską, KAT ASTRO i Magdę Jagnicką. 

Co w harmonogramie? Warsztaty z robienia kosmetyków z Olgą Traczyk-Trubą, która na co dzień zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków w marce Veoli Botanica, wspólna medytacja z Marią Prokop z NOMAD YOGA House, zajęcia z pilatesu online z Igą Majewską z Warsaw Pilates, panel dyskusyjny i dużo relaksu. 

"Ostatnie miesiące zmieniły nasz sposób postrzegania świata i samych siebie. Slow life na stałe zagościł w naszych domach. Przestaliśmy się spieszyć, doceniamy relacje z bliskimi, w końcu dbamy o siebie. Ta transformacja jest widoczna także w modzie, a jej przejawem jest trend na ubrania w stylu Athleisure" - komunikuje marka. 

Wydarzenie zaczyna się już o 7:00, ale nie oznacza to, że już z samego rana musicie wskakiwać w leginsy. Slow Sunday możecie zacząć w piżamie, wsłuchując się w odgłosy natury. Cały harmonogram aktywności zaplanowanych na 16 sierpnia, znajdziecie na Facebooku wydarzenia. Jeśli wolicie dołączyć fizycznie, Reserved zaprasza do hotelu Radisson Hotel Szklarska Poręba, który został zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań.

Co dalej? Następna niedziela (23.08) to miejski slow life w praktyce, a 30 sierpnia czeka na Was niespodzianka - wszystkie szczegóły znajdziecie na Facebooku. 

 

Athleisure 

Styl, który uwielbiała księżna Diana i Carolyn Bessette Kennedy ostatnio zagościł w naszych szafach i nie zanosi się, żeby szybko z nich zniknął. Ostatnio pojawił się także w nowej, dedykowanej kolekcji marki Reserved o której pisałyśmy na początku tego tygodnia - zobaczycie ją tutaj: Athleisure - nowa kolekcja marki Reserved. Pokochają ją fanki sportowego stylu w wersji minimal, także w biurze>>