ELLE.pl: Jak zobaczyłam to zdjęcie na Twoim Instagramie, to pomyślałam, że w końcu wiem co mieści się w małej kieszonce Re-edition. Mały rozmiar to zdecydowanie jedna z największych zalet składanych telefonów (nostalgia!), a już szczególnie istotna cecha dla blogerek i influencerek (kto próbował poddać Le Chiquito mini praktycznym testom, ten wie). W jakich jeszcze miejscach zdarzało Ci się nosić Samsung Galaxy Z Flip? Buty w stylu combat już uznaję za odhaczone.

Maffashion: Dobrze to podsumowałaś (śmiech)! Jest masa torebek, do których wcześniej nie udawało mi się włożyć nawet małego portfela, a co dopiero telefonu. Szczególnie podczas eventów czy innych okoliczności, gdzie nie ma opcji aby zabrać ze sobą dużą torebkę, a kieszeni brak.

Fiolet to jeden z najważniejszych kolorów tego roku. Widzieliśmy go zarówno na wybiegach haute couture, jak i na tych bardziej streetwearowych. Dużo filetu pojawia się też na Twoim Instagramie. Masz jakąś uniwersalną radę jak go stylizować?

Wybieram opcje total look, oraz noszenie tego koloru w monochromatycznych stylizacjach. Łączę wtedy różne odcienie i faktury ubrań. Inna opcja - fiołek czy lawenda pięknie komponuje się także z pastelami, kremami i bielą.


Monochromatyczne outfity są aktualnie bardzo „in”, jednak ich tworzenie nie jest wcale takie proste. Jak sprawić, żeby stylizacja w jednym kolorze nie wyglądała nudno?

A ja wręcz uważam, ze nigdy nie są nudne! Dzięki temu, że cała stylizacja jest w jednym kolorze, nasz look zyskuje na „czystości”, robi się bardziej elegancki... Ważne jednak, aby zwracać uwagę na tonacje. Śnieżno biała spódnica niekoniecznie będzie pasować do bluzki w ciepłym, wręcz wpadającym w krem odcieniu.

Twoje ulubione akcesoria na wiosnę i lato – z czym nie będziesz się rozstawać?

Ulubione akcesoria? Może się teraz zdziwisz, ale nie będzie to ani torebka, ani pasek. Ostatnio, jako jeden z ulubionych akcesoriów, najbardziej doceniam mój telefon, którym wszędzie i w każdym miejscu zrobię idealne zdjęcie. Najbardziej lubię opcję składania, bo wtedy można go ustawić na większości powierzchni i już nie potrzebuję statywu.

Jest i ona! Marynarka Eppram! Czy od razu miałaś pomysł na to, jakie elementy znajdą się w kolekcji Twojej marki? Wiedziałaś od razu jak będziesz je nosić, układałaś w głowie stylizacje? Na czym najbardziej zależało Ci podczas tworzenia pierwszego dropu?

Razem z Laną od początku miałyśmy wizję sklepu z marynarkami. Ale takimi modowymi! Oczywiście z wieloma opcjami noszenia. Skupiałyśmy się na kieszeniach, paskach i nerkach. Dzięki temu każdy nasz model jest nietuzinkowy, mimo iż baza jako marynarka, to klasyka. Fasony mamy różne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście nie zamykamy się na same marynarki! W ofercie mamy linię basic, spodnie i dodatki - torebki i paski z wegańskiej skóry. PS nowa kolekcja już jest w trakcje produkcji, wiec jest na co czekać...

Bardzo lubię tę stylizację – złożona jest z klasycznych, uniwersalnych elementów, ale wydaje się być przemyślana i nieoczywista. Po pierwsze połączenie kolorów: czerni i karmelowego brązu, po drugie form, a po trzecie – różnych stylów. Wiem, że sandały na obcasie i skarpetki wciąż wywołują wśród wielu Twoich obserwatorów mieszane uczucia, ale Ty wciąż nie wydajesz się być zniechęcona do zaskakiwania ich takimi połączeniami. Co jest dla Ciebie najważniejsze w budowaniu Twojego stylu? Z czego nigdy nie zrezygnujesz?

Nie zrezygnuje z dystansu, na jaki można sobie pozwolić w modzie oraz z zabawy formą, stylem i opcjami. Dlatego często proponowałam i wciąż proponuje stylizacje, które dla niektórych są niezrozumiałe, aby później zobaczyć, że po upływie kilku miesięcy czy lat nagle inni po to sięgają, a trend się przyjmuje i zaczyna żyć masowo.

Musimy pamiętać, że nie każde skarpetki i nie każde buty będą pasować do każdej stylizacji. Tu istotne są szczegóły. Moim zdaniem, ten wyśmiewany latami polski obrazek białej skarpety do sandałów, możemy potraktować w końcu łagodniej. Cały świat fashion nosi się tak w tym sezonie. To zabawne, jak moda ewoluuje i jakie przechodzi metamorfozy.

I na koniec – sekret idealnego zdjęcia letniej stylizacji na Instagram. Co musimy wiedzieć?

Sekret idealnego zdjęcia? Nie ma takiego! Najważniejszy jest dobry sprzęt, światło i kadr, a mój telefon posiada funkcję, która sama wybiera najlepsze ujęcia. 

Materiał powstał przy współpracy z marką Samsung