Pożegnanie Kat Hernandez

Barbie Ferreira wcielała się w postać Kat Hernandez, odważnej nastolatki eksperymentującej ze swoją seksualnością w dosyć kontrowersyjny sposób. Żegnając się z rolą aktorka napisała na swoim Instagramie: 

„Po czterech latach wcielania się w najbardziej wyjątkową i tajemniczą postać Kat, muszę się pożegnać ze łzami w oczach. Mam nadzieję, że wielu z was widziało w niej siebie tak jak ja i że przyniosła wam radość, widząc jej podróż do tego, kim jest dzisiaj”.

Okrojony wątek Kat w 2. sezonie 

W ostatnim emitowanym sezonie fani zauważyli, znacząco mniejszą obecność bohaterki, w którą wcielała się Barbie. Historia Kat została okrojona w porównaniu do sezonu pierwszego. Media sugerowały, że pomiędzy aktorką, a twórcą serialu Samem Levinsonem doszło do nieporozumień w związku z rozwojem charakteru postaci. Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych plotek, a Ferreira nie podała oficjalnie powodu rezygnacji z pracy w serialu. 

Netflix: Co warto obejrzeć? Filmy, kolejne sezony seriali i najnowsze tytuły [LISTA, PREMIERY NETFLIX]

Sukcesy obsady Euforii

Produkcja HBO, wypromowała kilka kluczowych nazwisk dzisiejszego show biznesu. Zendaya, grająca główną bohaterkę serialu, od czasu premiery Euforii stała się jednym z najgorętszych nazwisk w branży, grając między innymi w takich hitach kinowych jak "Spider-Man: Bez drogi do domu" czy "Diuna". Alexa Demie jest stałą bywalczynią pokazów mody największych brandów. Natomiast Sydney Sweeney wcielająca się w postać Cassie Howard została ambasadorką marki Miu Miu. Z niecierpliwością czekamy na rozwój kariery Barbie oraz 3. sezon Euforii!