No shame. No fear. 

Kolekcja No shame, którą marka answear.LAB przygotowała z okazji dnia kobiet przeobraziła się w "No shame. No fear.", a całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc obywatelom Ukrainy dotkniętym tragedią wojny i trafi na konto Polskiego Czerwonego Krzyża. Aby pomoc dotarła jak najszybciej, marka przekazała już 210 000 zł.

Kupując ubrania z linii „No Shame. No fear.” wspierasz akcję Polskiego Czerwonego Krzyża, prowadzoną pod hasłem #napomocUkrainie.

Bohaterką kolekcji marki answear.LAB została Aleksandra „Sasha” Sidorenko - polska i ukraińska pięściarka zawodowa, mistrzyni Ukrainy w boksie i zawodowa mistrzyni Europy. Sasha swoją sportową karierę rozpoczęła w wieku 12 lat. Była 7 razy mistrzynią Ukrainy w boksie, pięciokrotnie występowała na mistrzostwach Europy i czterokrotnie na mistrzostwach świata. Reprezentowała Ukrainę i Kazachstan. W 2014 roku przeprowadziła się do Polski i przyjęła polskie obywatelstwo – od tej pory walczy w biało-czerwonych barwach. Na ringu profesjonalnym jest niepokonana! Jak odnalazła się w tym "kobiecym" projekcie? 

"Słowo "kobiecy" to słowo wytrych, ono nic nie znaczy. Nie lubię tego określenia." 

Odpowiada Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB, a za chwilę dodaje: "Kobiecość dla każdej z nas ma zupełnie inne znaczenie." My, jako kobiety, możemy odnaleźć się we wszystkim, w czym chcemy się odnaleźć. I to właśnie będzie dla nas kobiece - taką ideę marka wyznaję od początku. Moda, którą tworzy zespół answear.LAB to moda zaangażowana. Co znalazło się w nowej kolekcji "No shame. No fear."? Posłuchajcie najnowszego odcinka podcastu "ELLE & Ona". Zaprasza Karolina Limbach.