Już sama obsada robiła wrażenie - w głównych rolach obsadzono Florence Pugh i Harry'ego Stylesa. To właśnie na planie tej produkcji rozpoczął się romans wokalisty z aktorką (i reżyserką tego dzieła) Olivią Wilde. Plotkom nie było końca, a do samej premiery "Don't Worry Darling" co chwilę wychodziły kolejne (i często szokujące) informacje. Sam film zdobył wiele opinii, ale czasem zdarza się, że pomimo chęci nie udaje się dotrzeć do kina seans. Wtedy na pomoc przychodzą platformy streamingowe - "Don't Worry Darling" ma trafić jeszcze w tym miesiącu na HBO. 

"Nie martw się kochanie" z Harrym Stylesem i Florence Pugh pojawi się zaraz na HBO. Znamy datę premiery na platformie

Thriller psychologiczny w reżyserii Olivii Wilde zachwyca scenografią i kostiumami, a sama Florence Pugh kolejny raz pokazuje, że jest świetną aktorką. W obsadzie znaleźli się także: Nick Kroll, Sydney Chandler, Kate Berlant, Asif Ali,, Douglas Smith, Timothy Simons i Ari’el Stachel. Produkcja już za chwilę trafi na HBO Max, a dokładnie 7 listopada tego roku. Ten film trzeba zobaczyć.

"Nie martw się kochanie": o czym jest film?

W oficjalnym opisie filmu możemy przeczytać:

"Alice i Jack mają szczęście mieszkać w wyidealizowanej społeczności Victory, będącej eksperymentalnym miasteczkiem pracowniczym dla zatrudnionych przy ściśle tajnym Projekcie Victory oraz ich rodzin. Optymizm społeczny lat 50. XX wieku, uosabiany przez szefa, Franka – korporacyjnego wizjonera i trenera motywacyjnego – przenika każdy aspekt codziennego życia w tej zintegrowanej pustynnej utopii.

Mężczyźni spędzają każdy dzień w siedzibie Projektu Victory, pracując nad „rozwojem nowoczesnych materiałów”. Ich żony zaś – w tym elegancka partnerka Franka, Shelley – cieszą się pięknem i luksusami swojego osiedla. Życie w nim jest doskonałe, a potrzeby każdego mieszkańca są zaspokajane przez pracodawców. W zamian proszą oni tylko o dyskrecję i niekwestionowane oddanie sprawie Victory.

Na powierzchni idyllicznego życia pojawiają się jednak pęknięcia, a spod atrakcyjnej fasady wyzierają przebłyski czegoś strasznego. Alice czuje się w obowiązku sprawdzić, czym i dlaczego zajmują się pracownicy Victory. Jak dużo będzie gotowa poświęcić dla ujawnienia tego, co naprawdę dzieje się w tym raju?"