Strukturalna sukienka z dekoltem w szpic i wysoko rozciętą spódnicą podkreślała godną pozazdroszczenia figurę Kidman. Jej plecy były odsłonięte aż po kość ogonową, a wycięcia po bokach podkreślały jej wyrzeźbione mięśnie brzucha. Aktorka pozwoliła kreacji mówić samej za siebie, ozdabiając ją jedynie kaskadą loków, diamentowymi kolczykami i pasującymi do nich bransoletką i pierścionkiem.

Gregory Pace/Shutterstock/East News

"Nastoletnie wybory" modowe Nicole Kidman

Kidman już wcześniej opowiadała o swoim nieustraszonym podejściu do mody w wywiadzie z lipca zeszłego roku. Odnosząc się do swojej kontrowersyjnej sesji zdjęciowej w mikrospódniczce Miu Miu dla wydania Vanity Fair z 2022 roku, ujawniła: "Dokonuję najbardziej przypadkowych, szalonych wyborów. Nazywam to 'nastoletnimi wyborami', bo nigdy nie myślę o konsekwencjach".

Gregory Pace/Shutterstock/East News

Gwiazda podkreśliła, że wybiera stroje na podstawie tego, co czuje, a nie oczekiwań społecznych.

"Po prostu staram się trzymać tego podejścia, bo w przeciwnym razie myślę, że można bać się lub martwić o to, co ludzie pomyślą" - dodała. "Jeśli chodzi o reakcje ludzi, mówię: nie mów mi. Naprawdę nie chcę wiedzieć. To powstrzyma mnie przed robieniem tego, co chcę robić".

Nowy serial z Nicole Kidman

W swojej najnowszej roli w serialu "Expats" Kidman wciela się w Margaret, zamożną Amerykankę, której pozornie idealne życie w Hongkongu przybiera tragiczny obrót, gdy ginie jej syn. Serial śledzi podróż Margaret, gdy jej życie splata się z dwiema innymi Amerykankami stojącymi przed własnymi wyzwaniami.

Obecnie aktorka pracuje nad swoim najnowszym projektem, "The Last Anniversary", we współpracy z producentem Perem Saari. Adaptacja powieści Liane Moriarty zapowiada intrygującą historię rozgrywającą się na tle tajemniczej wyspy. Liczymy, że na nadchodzącej premierze zaprezentuje się w kolejnym śmiałym looku, który będzie autentycznym odzwierciedleniem jej stylu - bez względu na to, co mogą mówić krytycy.