O nowym wspólnym wideo mówiły od jakiegoś czasu obie artystki, a szczególnie Nicki Minaj, która regularnie publikowała kulisy jego powstawania na swoim Instagramie. Już same jej zdjęcia i filmiki (np. taki, na którym raperka przymierza syreni ogon) wskazywały na to, że będzie to dopracowana i oryginalna produkcja. Czy pierwsze skojarzenia były prawidłowe?

W zmysłowym i letnim "Bed", Ariana Grande i Nicki Minaj spędzają wspólnie wakacje: na plaży, nad basenem i w pięknym hotelu, wyśpiewując "Got a bed wit' your name on it" i spotykając przystojnych sportowców. Do tego prezentują się w najmodniejszych kostiumach kąpielowych i wyglądają nieziemsko. Sam klip, który wyreżyserował Hype Williams, przypomina trochę zdjęcia przerobione przez jedną z instagramowych aplikacji, zmiksowane z ujęciami "Rock The Boat" Aaliyah.

Nicki Minaj w Polsce. Wokalistka zagra koncert w 2019 roku

"Bed", tuż obok "Chun-Li" czy "Barbie Tingz", jest kolejnym singlem Nicki Minaj z jej nadchodzącej płyty "Queen". To nie jest jednak jedyna współpraca piosenkarek - w zeszłym miesiącu to Nicki wystąpiła gościnnie u Ariany, w utworze "The Light Is Coming". W przeszłości śpiewały też razem w hitach "Side to Side" i "Bang Bang".  

To jednak nie koniec wieści: w najbliższych dniach ma się ukazać jeszcze drugie wideo do "Bed", a Nicki bierze pod uwagę nagranie wspólnego albumu z Arianą Grande, o czym wspomniała na Twitterze.