Ależ piękna to baśń! Nowa świąteczna kampania H&M Holiday 2017 to seria tajemniczych zdjęć wyglądających jak zestaw bajkowych widokówek z kalendarza adwentowego. Towarzyszy im film wideo, w którym mamę małej bohaterki zagrała... Nicki Minaj. Chyba tylko H&M jest w stanie sprzedać nam tak ciepłą historię z tak awangardową postacią w roli głównej.

Zobacz też: Sukienki sylwestrowe >>

W filmie promującym świąteczną kolekcję H&M obok Nicki Minaj pojawiają się Jesse Williams oraz John Turturro. Zwiastun zdradza, że będzie to magiczna historia rozgrywająca się w świecie fantazji. Reżyserem jest Johan Renck, Szwed znany między innymi z teledysków Davida Bowiego i Robbiego Williamsa. 

Film jest nowoczesną interpretacją klasycznych bajek: jest to historia bohaterskiej dziewczynki, która ściga złego brata Świętego Mikołaja, aby uchronić Święta przed jego egoizmem. Nicki Minaj gra mamę dziewczynki i jednocześnie wróżkę - czytamy w informacji prasowej.

“Kocham ten film za wspaniałe przesłanie. Uwielbiam patrzeć jak dziewczynka staje się małym bohaterem, którego każdy z nas ma w sobie. W Święta zawsze czujemy ten szczególny rodzaj magii” - mówi Nicki Minaj.

"To ekscytujące brać udział w świątecznych projektach, w których uczestniczą tak inspirujące gwiazdy. Aktorzy zdecydowanie dodali filmu magii i mamy nadzieję, że nasi klienci pokochają sposób prezentacji mody w okresie świątecznym w H&M"- dodaje Pernilla Wohlfahrt, dyrektor ds. Projektowania i Kreacji w H&M.

Kolekcja świąteczna dla całej rodziny oraz wybrane ubrania widoczne w filmie będą dostępne w sklepach stacjonarnych i online już 9 listopada.