Koncert-niespodzianka odbył się 6 lipca na warszawskiej barce WIR i był świetną okazją do wspólnej celebracji najbardziej wyczekiwanego sezonu w roku – lata, na które wszyscy czekaliśmy. Barka WIR okazała się świetnym miejscem sprzyjającym rozluźnieniu i zachęcającym do małego szaleństwa. Organizatorom, czyli międzynarodowej marce New Balance i polskiemu multubrandowi MODIVO, udało się zapewnić świetny klimat i iście letnią atmosferę dzięki doborowemu towarzystwu – przedstawicieli mediów i influencerów, a także występujących na scenie gwiazd.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Wydarzenie było okazją do celebrowania akcji „Szary jest legendarny”. To coroczne święto marki New Balance, która oddaje hołd swojemu kultowemu modelowi sneakersów – szarych 574. Kolor szary symbolizuje niezależność umysłu i subtelną siłę.

Materiały prasowe

To również metaforyczne zawieszenie między dniem a nocą i wprowadzenie równowagi pomiędzy tym, co kobiece, a tym co męskie. Ten wyjątkowy czas ma przypominać o wolności ducha i autonomiczności – czyli o wartościach niezwykle bliskich polskiemu multibrandowi MODIVO. Marka MODIVO swoim claimem uznała hasło „Wyrażaj siebie”, które promuje aktywnie przy okazji wszystkich nowych kampanii, a także akcji marketingowych. Sformułowanie „Wyrażaj siebie” ma być zachętą do kultywowania własnego stylu i pielęgnowania własnej niezależności. Bo moda to przede wszystkim człowiek.

Materiały prasowe

Na samym początku wieczoru swój koncert dała Ania Leon, młoda debiutantka i najnowsze odkrycie wytwórni muzycznej Kayax. Ania Leon z całą pewnością może być nazywana wschodzącą gwiazdą młodego pokolenia. Udaje jej się z powodzeniem łączyć pop z elektroniką. InspIracje czerpie od najlepszych: Banks, Billie Eilish, Lorde czy Sevdalizy. Przedstawicielce stylu dark pop udało się zyskać większą sławę dzięki coverowi kultowej piosenki Krzysztofa Zalewskiego „Miłość Miłość”.

Materiały prasowe

Główną gwiazdą wieczoru była za to Margaret, jedna z największych polskich ikon pop. Na rodzimym rynku osiągnęła już chyba wszystko, co mogła. Za swoje dokonania muzyczne odebrała dziesiątki nagród, współpracowała z topowymi producentami z całego świata, na koncie ma doceniony album jazzowy, uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych celebrytek w kraju. W ostatnich latach piosenkarka zwróciła się jednak w stronę rapu, i jak pokazują wyniki sprzedażowe jej ostatnich płyt – był to właściwy kierunek. Podczas koncertu na barce WIR Margaret wykonała swoje największe hity, wśród nich m.in. „Przebiśniegi”, „Cool Me Down” czy „Start a Fire”.

Materiały prasowe