Z piwnicą Erica Formana pożegnaliśmy się po dokładnie 200 odcinkach sitcomu „Różowe lata 70.”. Ostatnią odsłonę wyemitowano w maju 2006 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Laura Prepon aka Donna Pinciotti postawiła na nowy kolor włosów i trafiła za kraty w „Orange Is the New Black”. Ashton Kutcher i Mila Kunis po latach spojrzeli na siebie z innej perspektywy i stanęli przed ołtarzem. A Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp... Okazuje się, że zostali w fikcyjnym miasteczku Point Place w Wisconsin! Aktorów, którzy przed laty wcielili się w rodziców głównego bohatera, zobaczyliśmy właśnie w zwiastunie nowej produkcji Netfliksa. „That '90s Show” pojawi się w katalogu streamingowego giganta już 19 stycznia 2023 roku, a wraz z nim do życia wrócą kultowe lokacje i uwielbiane postacie. Co wiemy o reboocie komediowego hitu?

Netflix pokazał pierwszy zwiastun „That '90s Show”! Znani bohaterowie serialu „Różowe lata 70.” wracają na ekrany

„Różowe lata 70.” bawiły nas perypetiami z codziennego życia grupy znudzonych nastolatków. Eric, Donna, Michael, Steven, Jackie i Fez większość czasu spędzali w zagraconej piwnicy lub na przejażdżkach po cichym przedmieściu. Prowadzili monotonne rozmowy o sprawach uczuciowych i muzyce rockowej lub sami łapali za mikrofon. Jeżeli należycie do grona fanów tego klimatu, mamy dobrą wiadomość – całkiem podobnie zapowiadają się „Różowe lata 90.”!

„Wednesday” pobiła rekord „Stranger Things”! Widzowie spędzili miliony godzin na oglądaniu serialu w reżyserii Tima Burtona. Znamy wyniki >>

„Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, spędza lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowego pokolenia dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i srogim spojrzeniem Reda. Seks, narkotyki i rock’n’roll – ten styl życia nigdy nie umiera, po prostu zmienia postać” – czytamy w opisie serialu.

Na plan zdjęciowy weszły więc zupełnie nowe, jak i znajome twarze. W obsadzie znaleźli się między innymi: Kurtwood Smith, Debra Jo Rupp, Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Donovan, Reyn Doi i Sam Morelos. Za kamerą ponownie stanęli twórcy pierwowzoru, Bonnie i Terry Turnerowie. Na kwietniowej konferencji Tudum ujawniono również, że w nagraniach udział wzięli Topher Grace, Ashton Kutcher, Laura Prepon, Mila Kunis i Wilmer Valderrama. Oryginalna obsada zgodziła się na gościnne występy w produkcji Netfliksa.

„Na planie towarzyszyła nam nostalgia” – powiedział Kutcher w rozmowie z Variety. „To ci sami ludzie, którzy stworzyli »Różowe lata 70.«, więc było to dziwne uczucie. Przemyśleliśmy to z Milą. Stwierdziliśmy, że dzisiejszą pozycję zawdzięczamy tylko temu serialowi, więc powinniśmy wrócić i to zrobić. Świetnie bawiliśmy się przez tydzień zdjęć”.