Netflix wrzesień 2023: seriale. Co warto obejrzeć?

Podstęp (wkrótce)
Barwna grupa outsiderów postanawia w ramach zemsty okraść wspólnego wroga — bezwzględnego, ale jednocześnie zabobonnego polityka.

Bandycka Pieśń (wkrótce)
Mieszkańcy opanowanej przez bezprawie krainy Gando nie cofną się przed niczym w obronie ojczyzny i swoich bliskich — nawet jeśli oznacza to walkę na śmierć i życie.

Diabelski plan (wkrótce)
W tym konkursie na inteligencję zawodnicy walczą o tytuł najbystrzejszego i wysoką nagrodę pieniężną, rozwiązując zagadki wymagające sprytu i strategicznego myślenia.

Rozczarowani: Część 5 (1.09.2023)
Aby uchronić Dreamland przed gniewem Dagmar, Bean musi pokonać matkę i nie dopuścić do spełnienia się przepowiedni, że zabije kogoś, kogo kocha.

Miłość jest ślepa: Po ślubie: Sezon 4 (1.09.2023)
Uczestnicy z tego sezonu dzielą się nowinami i wrażeniami po roku od opuszczenia kabin, przygotowując się do epickiej rozgrywki w futbol flagowy.

Czy ona jest wilkiem? (3.09.2023)
Wszyscy szukają prawdziwej miłości, ale wśród tych kobiet jest co najmniej jeden „wilk” — sabotażystka, która tylko udaje, że jest zakochana.

Infamia (6.09.2023)
Po latach życia w Wielkiej Brytanii, nastoletnia Romka Gita i jej rodzina wracają się do rodzimej Polski. Po powrocie, dziewczyna próbuje odnaleźć siebie i odkrywa swoje pasje, jednocześnie prowadząc życie regularnej siedemnastolatki. Jednak kiedy się zakocha, będzie musiała balansować między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi rodzinnymi zasadami.

69 – serial (6.09.2023)
Zwolniona z pracy kobieta znajduje pod drzwiami mieszkania tajemniczą paczkę, która jest początkiem jeszcze większych problemów.

Gotowy do służby (6.09.2023)
Suzano zostaje komendantem nowego komisariatu policji. Nieśmiały nowicjusz musi dowieść swoim nieustraszonym kolegom, że dorównuje im odwagą.

Dom Tahira (6.09.2023)
Rodzina drobnych przedsiębiorców musi zewrzeć szyki, aby zmienić upadający sklep rybny w świetnie prosperujący biznes. To nie będzie proste.

Ukochane Dziecko (7.09.2023)
Ucieczka tajemniczej kobiety z miejsca, w którym była więziona, naprowadza śledczych na trop strasznej prawdy kryjącej się za zaginięciem sprzed lat.

Top Boy: Sezon 3 (7.09.2023)
Sully przejmuje inicjatywę, skłaniając Dushane’a do zgarnięcia swojej doli i usunięcia się w cień, ale nowe porządki przynoszą nowe wyzwania, zagrożenia i konsekwencje.

Virgin River: Sezon 5 (7.09.2023)
Mel przyzwyczaja się do nowego tempa życia, Jack pracuje nad rozwojem biznesu, a nad Virgin River zbierają się ciemne chmury.

Wezwał cię czas (8.09.2023)
Pogrążona w żałobie kobieta w magiczny sposób przenosi się w czasie do roku 1998 i spotyka kogoś niesamowicie podobnego do jej nieżyjącego ukochanego.

Ciało w ogniu (8.09.2023)
Gdy policjant zostaje zamordowany i podpalony, podejrzenia padają na dwójkę innych agentów — jego dziewczynę i jej kochanka. Serial inspirowany faktami.

Selling Sunset: Orange County: Sezon 2 (8.09.2023)
Agenci wciąż walczą o najlepsze okazje, poznają potencjalną nową twarz w zespole, mierzą się z gorącymi plotkami i testują rynek nieruchomości w Cabo.

Magicy makijażu: Sezon 5 (12.09.2023)
W tym kreatywnym i barwnym konkursie nowa grupa wizażystów amatorów rysuje, konturuje i blenduje cienie w nadziei na wielką karierę w branży kosmetycznej.

Tapie (13.09.2023)
Bernard Tapie, ambitny przedstawiciel klasy robotniczej, dołącza do grona Francuzów budzących wielkie kontrowersje. Fabularyzowany serial biograficzny.

Czwartkowe wdowy (14.09.2023)
Teresa znajduje męża i jego dwóch przyjaciół martwych na ich luksusowym osiedlu. Na jaw poza prawdą zaczynają wychodzić mroczne sekrety.

Reedukacja (15.09.2023)
Publicznie upokorzona aspirująca influencerka zaczyna studia na jedynej uczelni, która chce ją przyjąć, i usiłuje odzyskać swój status społeczny.

Lato Summer: Sezon 2 (15.09.2023)
Summer trenuje z przyjaciółmi na zawody surfingowe, ale na horyzoncie pojawia się konkurentka, która zaczyna rywalizować z nią na falach — i o serce chłopaka.

Hard Broken (20.09.2023)
Tragiczne morderstwo wywołuje chaos w grupie przyjaciół. Na jaw wychodzą ukryte romanse i zdrady kryjące się pod fasadą życia idealnego.

Sex Education: Sezon 4 (21.09.2023)
Maeve wyjechała do Ameryki, a Moordale siedzi w zamknięciu, więc Otis musi znaleźć sobie miejsce w bardzo nietypowym liceum Cavendish. Nie jest tam jednak jedynym seksterapeutą.

Scissor Seven: Sezon 4 (21.09.2023)
Po zaciętej bitwie ciężko ranny Siódemka musi szybko dojść do siebie, aby obronić Wyspę Kurczaka i swoich przyjaciół przed kolejnym bezwzględnym zabójcą Cienia.

Miłość jest ślepa: Sezon 5 (22.09.2023)
Nowa grupa singli pełnych nadziei na zaręczyny stawia czoła zawirowaniom, zwrotom akcji i… trójkątom w poszukiwaniu prawdziwej miłości, rozmawiając ze sobą przez ściany.

Netflix wrzesień 2023: filmy. Co warto obejrzeć?

Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara (wkrótce)
Adaptacja opowiadania „Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara” Roalda Dahla w reżyserii Wesa Andersona.

Półtora dnia (1.09.2023)
Uzbrojony mężczyzna w desperackiej próbie odzyskania córki wdziera się do przychodni, w której pracuje jego była żona, aby porwać dziecko.

Plan na imprezę (1.09.2023)
Dwaj kłótliwi bracia zawierają układ, aby potajemnie wymknąć się na najgorętszą imprezę roku przed powrotem mamy z podróży służbowej.

Szczęśliwy finał (1.09.2023)
Po roku zasadniczo szczęśliwego związku propozycja Luny, żeby do łóżka wpuścić kogoś trzeciego, wywraca jej relację z Minkiem do góry nogami.

A gdyby tak.. (7.09.2023)
Para muzyków nowożeńców uwięziona na wyspie podczas podróży poślubnej musi zmierzyć się z bolesną prawdą, która może zniszczyć ich związek.

Freestyle (13.09.2023)
Wschodzący gwiazdor rapu o kryminalnej przeszłości potrzebuje pieniędzy, by wynająć studio nagrań. Robi więc ryzykowny narkotykowy interes, który może wiele go kosztować.

Ehrengard: Sztuka uwodzenia (14.09.2023)
Ekspert w sprawach miłości wdaje się w romans i wywołuje skandal po tym, jak otrzymuje zadanie wprowadzenia w tajniki sztuki uwodzenia nieśmiałego syna Wielkiej Księżnej.

Czerwony Kapturek na tropie (14.09.2023)
Czerwony Kapturek próbuje rozwiązać zagadkę kryminalną podczas królewskiego balu z udziałem Kopciuszka. Czy zdąży, zanim wybije północ?

Serce w chmurach (15.09.2023)
Dwoje nieznajomych zaprzyjaźnia się podczas lotu do Londynu, po czym los ich rozdziela. Spotkanie wydaje się niemożliwe — ale miłość nie zna takiego słowa.

Hrabia (15.09.2023)
Augusto Pinochet jest gotowym na śmierć wampirem, ale krążące wokół niego sępy nie pozwolą mu odejść bez ostatniego dziabnięcia. Mroczna satyra Pablo Larraína.

Jak poradzić sobie ze stratą (22.09.2023)
Jej najlepsze przyjaciółki planują świetlaną przyszłość. A Ma Fé? Jest spłukana, pozbawiona inspiracji i wkrótce musi skończyć książkę, której nie może napisać.

Czarny notes (22.09.2023)
Gdy jego syn zostaje wrobiony w porwanie, pogrążony w żałobie diakon postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i rusza do walki ze skorumpowaną policją.

Maksymalne obciążenie (27.09.2023)
Gdy Roger, kierowca ciężarówki wyścigowej, traci wszystko, dostaje kuszącą, ale niebezpieczną propozycję. Ma prowadzić samochód używany przez gang złodziei do ucieczek.

Bracia z przedmieść 2 (27.09.2023)
Bracia Traoré kontynuują walkę o lepszą przyszłość na przedmieściach Paryża, gdzie królują zdrada, mściwość i przemoc.

Miłość w przestworzach (28.09.2023)
Niezależna lotniczka walcząca o utrzymanie rodzinnej firmy zaczyna się zakochiwać w człowieku przysłanym przez korporację, aby raz na zawsze uziemić jej biznes.

Nie przeszkadzać (29.09.2023)
Zwolniony w czasie pandemii mężczyzna w końcu znajduje nową pracę w spokojnym hotelu. Jednak ekscentryczni goście zmieniają jego pierwszą noc w szaloną przygodę.

Nigdzie (29.09.2023)
Ciężarna kobieta samotnie dryfująca na morzu w kontenerze próbuje przetrwać po ucieczce ze zdewastowanego kraju rządzonego przez dyktaturę.

Netflix wrzesień 2023: dokumenty. Co warto obejrzeć?

Morderstwo i kawa: sprawa Jessiki Wongso (wkrótce)
Ten dokument po raz kolejny stawia dotyczące procesu Jessicy Wongso pytania, które pozostają bez odpowiedzi — wiele lat po śmierci jej najlepszej przyjaciółki Mirny Salihin.

Vasco Rossi: Żyć pełnią życia (wkrótce)
Uwielbiany przez Włochów gwiazdor rocka Vasco Rossi zdradza szczegóły swojego życia osobistego i udanej kariery na przestrzeni kilku dekad.

Drapieżniki (6.09.2023)
Spójrz na życie oczami gepardów, niedźwiedzi polarnych i innych potężnych drapieżników, które polują, aby przeżyć.

Honor skauta: Tajne akta Boy Scouts of America (6.09.2023)
Ofiary, alarmiści i eksperci mówią o trwającym i tuszowanym od dekad molestowaniu seksualnym amerykańskich skautów i jego dramatycznych skutkach.

Taśmy Rosy Peral (8.09.2023)
W tym dokumencie o prawdziwej zbrodni zobaczymy pierwszy wywiad z Rosą Peral nagrany w więzieniu po tym, jak skazano ją za zamordowanie partnera z pomocą byłego kochanka.

Nieznane misje szpiegowskie 8/09/2023
Pracownicy służb takich jak MI6 i CIA opowiadają o kulisach szpiegostwa, operacjach w czasach zimnej wojny i zamachach stanu dokonanych przez tajnych agentów.

Wrestlers 13/09/2023
Ohio Valley Wrestling w Louisville w Kentucky to regionalny klub wrestlingowy, którego wychowankami są m.in. Brock Lesnar, The Miz, John Cena, Dave Bautista i Randy Orton. Dla tej niegdyś renomowanej kuźni ambitnych zapaśników nastały trudne czasy.

Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 7 15/09/2023
Dziennikarz i były więzień Raphael Rowe sprawdza, jak żyje się w więzieniach w Finlandii, Czechach, Indonezji i na Wyspach Salomona.

Święty od drugich szans 19/09/2023
Baseballowa dynastia zbudowana na zabawie i dyskotekowa katastrofa, która omal wszystkiego nie zniweczyła. Zobacz efektowny powrót na szczyt w dokumencie o Mike’u Veecku.

Kto zabił Jill Dando? 26/09/2023
Ten trzyczęściowy dokument analizuje sprawę szokującego morderstwa uwielbianej przez widzów prezenterki telewizyjnej Jill Dando, która od 1999 roku spędza sen z powiek ekspertom.

Spotkania 27/09/2023
Ten wciągający serial dokumentalny analizuje liczne relacje o UFO z ostatnich 50 lat oraz nowe, zaskakujące dowody na ich temat.

Mroczne oblicze La Luz del Mundo 28/09/2023
W wywiadach na wyłączność oskarżyciele liderów mega kościoła La Luz del Mundo po raz pierwszy ujawniają skalę molestowania seksualnego, jakiego padli ofiarami.

Netflix wrzesień 2023: dla dzieci i młodzieży. Co warto obejrzeć?

Kung Fu Panda: Smoczy rycerz: Sezon 3 (7.09.2023)
Na drodze do całkowitego zniszczenia potężnej broni z Tianshang Smoczy Rycerze stają twarzą w twarz ze starymi i nowymi wrogami.

My Little Pony: Zmieniaj świat: Rozdział 5 (18.09.2023)
Opaline zdobyła smoczy ogień Sparky’ego, więc zły Alicorn jest teraz jeszcze mocniejszy — i nie spocznie, dopóki nie zdobędzie całej mocy Equestrii!

Mali Agenci: Armagedon (22.09.2023)
Gdy twórca gier wypuszcza w świat potężnego wirusa komputerowego, dzieci dwójki tajnych agentów muszą połączyć siły, aby uratować rodziców — i cały świat.

Little Baby Bum: Czas na muzykę (25.09.2023)
Dołącz do zabawy w magicznie muzycznym przedszkolu, gdzie każdy dzień to przygoda ze znanymi piosenkami — i mnóstwo nauki!

Power Rangers Cosmic Fury (29.09.2023)
Gdy wraca jeszcze potężniejszy Lord Zedd, drużyna Cosmic Fury wyrusza w kosmos, aby walczyć z cesarzem zła — i ocalić wszechświat, jaki znamy.

Netflix wrzesień 2023: anime. Co warto obejrzeć?

GAMERA -Rebirth- (7.09.2023)
W lecie 1989 r. czterech chłopców z Tokio jest świadkami nadejścia Gamery — żółwia kaiju, który odważnie stawia czoła olbrzymim potworom pożerającym ludzi.

KENGAN ASHURA: Sezon 2 (21.09.2023)
Druga runda Igrzysk Śmierci Kengan trwa, ale Ohma nie bierze w niej udziału. Gdy gladiatorzy walczą, podejrzany osobnik planuje brutalny zamach stanu.