Netflix grudzień 2023: seriale. Co warto obejrzeć?

Sweet Home: Season 2 (1.12.2023)
Kto idzie? Potwór, człowiek czy hybryda? Coraz trudniej ustalić prawdę i nikt nie jest już bezpieczny, więc gra o przetrwanie wchodzi na nowy poziom.

Witamy w Samdal-ri (2.12.2023)
Sam-dal wznosi się zbyt blisko słońca, wszystko traci i wraca do skromnych początków. Historia o konsekwencjach upadków i wzlotów.

Krwawe Wybrzeże (6.12.2023)
Gdy brutalny diler narkotyków próbuje przejąć kontrolę nad Marsylią, twardy policjant i jego zespół ryzykantów przyjmują w swoje szeregi rekrutkę, która ma ukryty cel.

Rodzina na pokaz (7.12.2023)
Mężczyzna w średnim wieku dowiaduje się o chorobie dawno niewidzianego ojca i zakłada fałszywą rodzinę, aby spotkać się z nim ostatni raz.

Nienawidzę świąt: Sezon 2 (7.12.2023)
Znowu nadchodzi świąteczne szaleństwo. Jednak tym razem Gianna jest zakochana i z radością czeka na Gwiazdkę — nawet jeśli pojawiają się nowe problemy i zagrożenia.

Moje życie z Walterami (7.12.2023)
Kiedy tragedia na zawsze zmienia jej życie, nastolatka zamieszkuje w małym miasteczku z dużą rodziną swojej opiekunki, gdzie dostaje lekcje miłości, nadziei i przyjaźni.

Wysokie fale (7.12.2023)
Podczas intensywnego lata na belgijskim wybrzeżu grupa bogatych znajomych mierzy się z wyzwaniami dorastania, oczekiwaniami społeczeństwa i zagadkami miłości.

Piekło singli: Sezon 3 (12.12.2023)
Nowa grupa singli wyrusza na odległą wyspę w poszukiwaniu miłości. Aby dostać się do Raju, muszą przetrwać w labiryncie dramatów i namiętności.

1670 (13.12.2023)
Jest rok 1670. Jan, głowa szlacheckiej rodziny i właściciel (mniejszej) połowy wsi Adamczycha, marzy o zapisaniu się na kartach historii Polski - najpotężniejszego państwa na świecie. Pasmo jego życiowych sukcesów pozwala myśleć, że jest na dobrej drodze. W końcu wszystko, co ma, odziedziczył sam, a całą resztę osiągnął ciężką pracą własnych chłopów. Jego ambitne plany zakłóca jednak niełatwa codzienność właściciela ziemskiego: na sejmiku znów trzeba zawetować pomysł podniesienia podatków, nieprzekonani do teorii skapywania chłopi tracą motywację do pracy, córka sprzeciwia się wydaniu za syna magnata, a podstępny sąsiad Andrzej knuje, jak zebrać większe plony w tym roku… W dodatku Rzeczpospolita szlachecka złośliwie akurat teraz chyli się ku upadkowi. Na szczęście opatrzność zawsze jest po stronie Polski, a postępowe myślenie Jana pozwoli mu wybrnąć z każdej sytuacji i sięgnąć po wieczną chwałę!

W rolach głównych: Bartłomiej Topa, Katarzyna Herman, Martyna Byczkowska, Michał Balicki i Michał Sikorski

Influencerka (13.12.2023)
Kiedy akcja w mediach społecznościowych spala na panewce, influencerka musi odbudować swoją reputację w bezwzględnym świecie wirtualnym.

Mistrzowie renowacji samochodów: Sezon 5 (13.12.2023)
Do ekipy z Gotham Garage dołączają nowe twarze. Razem planują rozwinięcie firmy — co jednak wymaga ciężkiej pracy i kreatywności.

Na skrzydłach ambicji: Sezon 2 (14.12.2023)
Aslı i Lale muszą zerwać ze stereotypami i stawić czoła nowym wyzwaniom, walcząc o przetrwanie w bezlitosnej branży medialnej.

The Crown: Sezon 6: Część 2 (14.12.2023)
Po bezpowrotnych zmianach we Wspólnocie Narodów królowa Elżbieta II zastanawia się nad swoim życiem i dziedzictwem. Przygotowuje też grunt dla swoich następców, Karola i Williama.

Yu Yu Hakusho (14.12.2023)
Młodociany przestępca Yusuke Urameshi, który bezinteresowny uczynek przypłacił życiem, zostaje „detektywem-duchem”. Na początek ma rozwiązać sprawę szubrawego yokai.

Carol & The End of The World (15.12.2023)
W stronę Ziemi zmierza tajemnicza planeta. Widmo nieuchronnej zagłady sprawia, że większość ludzi czuje się wyzwolona i na wyścigi realizuje swoje najśmielsze marzenia. Jednak pewna samotna kobieta przygląda się wszystkiemu z boku — zagubiona wśród hedonistycznego tłumu.

Co to będą za święta! (15.12.2023)
Naciskana przez rodzinę 30-letnia singielka Thando kłamie, że jest z kimś związana. Do Świąt zostały 24 dni. Czy zdąży znaleźć chłopaka i uniknąć gwiazdkowej kompromitacji?

Miłość jest ślepa: Brazylia: Po ślubie (20.12.2023)
Uczestnicy programu „Miłość jest ślepa: Brazylia” spotykają się ponownie. Wracają dawne dramaty, u jednych odżywają uczucia, a inni dostają odpowiedzi, na które czekali.

Cindy la Regia: Szkolne lata (20.12.2023)
Nastoletnia Cindy ma ambitne plany — chce podbić świat. Ale najpierw musi przetrwać liceum i poradzić sobie ze śmietanką towarzyską rodzinnego San Pedro.

Jak kwiaty w piasku (21.12.2023)
Byłe złote dziecko zapasów Baek-du spotyka na niełatwej drodze życia osobę, która niegdyś go prześladowała. Komedia romantyczna o zaskakującej miłości.

Potwór z Gyeongseongu (22.12.2023)
Gyeongseong, rok 1945. W mrocznym okresie z historii Seulu pod rządami kolonialnymi młody przedsiębiorca i piękna detektyw walczą z potworem zrodzonym z ludzkiej chciwości.

Opiekun moich dzieci (24.12.2023)
Zapracowana bizneswoman zatrudnia do opieki nad dziećmi farmera. Jeszcze nie wie, że wywróci on do góry nogami jej wyobrażenia o rolach płci – i o miłości.

Berlin (29.12.2023)
W złotych czasach, przed wydarzeniami z „Domu z papieru”, Berlin i jego zdolny gang zbierają się w Paryżu, żeby zaplanować jeden z najambitniejszych skoków w historii.

Netflix grudzień 2023: filmy. Co warto obejrzeć?

Święta jak zwykle (6.12.2023)
Aby uczcić zaręczyny, Thea zabiera Jashana do domu, ale zderzenie jego indyjskich korzeni z norweskimi tradycjami jej rodziny powoduje, że święta są dalekie od idylli.

Zagubiona (7.12.2023)
Młoda kobieta sama na pustyni po sekretnej imprezie musi poradzić sobie z mściwą wielbłądzicą i innymi przeciwnościami losu, żeby dotrzeć do domu na czas.

The Archies (7.12.2023)
Indie, lata 60. XX wieku. Archie i jego koledzy muszą sobie radzić z miłością, przyjaźnią i przyszłością Riverdale, gdy deweloperzy chcą zniszczyć ich ukochany park..

Krwawa łódź (8.12.2023)
Sześć połączonych zrządzeniem losu osób uciekających z zanieczyszczonego ropą miasta zakrada się na tajemniczy statek — nie zdając sobie sprawy z czekających ich niebezpieczeństw.

Zostaw świat za sobą (8.12.2023)
Rodzinny wypad na weekend przybiera kiepski obrót, gdy cyberatak sprawia, że ich urządzenia stają się bezużyteczne, a w drzwiach pojawia się dwójka nieznajomych.

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów (15.12.2023)
Nieustraszona banda kurczaków łączy siły, aby ocalić swój gatunek przed nowym zagrożeniem — pobliską farmą, która szykuje coś podejrzanego.

Familia (15.12.2023)
Z rozmów przy obiedzie o przyszłości sielskiej farmy oliwek, którym towarzyszą śmiech i ważne wyznania, wyłania się obraz skomplikowanych relacji łączących tę rodzinę.

Poskromienie złośnicy 2 (20.12.2023)
Miłość Kaśki i Patryka zostaje poddana próbie, bo oboje podejrzewają się nawzajem o zdradę. Jakby tego było mało, sąsiedzi wciąż wtrącają się w ich sprawy.

Maestro (20.12.2023)
Nietuzinkowa historia nieposkromionej, trwającej całe życie miłości Leonarda Bernsteina i Felicii Montealegre Cohn Bernstein. „Maestro” to również hołd dla życia, sztuki i rodziny.

W rolach głównych para nominowanych do Oscara aktorów: Carey Mulligan i Bradley Cooper. Aktor również wyreżyserował film i jest współautorem scenariusza.

Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia (22.12.2023)
Gdy spokojnej kolonii na skraju galaktyki zagrażają potężne armie tyrana, największą nadzieją na przetrwanie dla jej mieszkańców staje się żyjąca wśród nich tajemnicza nieznajoma.

W rolach głównych: Sofia Boutella, Michiel Huisman, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou.

Wampir w rodzinie (24.12.2023)
Kiedy bojaźliwy były piłkarz dowiaduje się, że jego szwagier jest wampirem i planuje zdominować świat, musi zebrać się na odwagę i uratować sytuację.

Dziękuję i przepraszam (26.12.2023)
Pod koniec ciąży Sara nieoczekiwanie zostaje sama. Z pomocą przychodzi jej Linda, starsza siostra, której nie widziała od lat.

Netflix grudzień 2023: dokumenty. Co warto obejrzeć?

II wojna światowa: Historie z frontu (7.12.2023)
Dzięki pokolorowanym nagraniom archiwalnym i rozmowom ze wszystkimi stronami konfliktu ten dokument przedstawia II wojnę światową z zupełnie nowej strony.

Kevin Hart i Chris Rock: Na jednej scenie (12.12.2023)
Kevin Hart i Chris Rock wspominają początki swojej kariery i przyjaźni oraz wzloty i upadki, które towarzyszyły im we wspinaczce na szczyt.

Pod presją: Piłkarki USA przed mistrzostwami (12.12.2023)
Serial śledzi przygotowania poszczególnych zawodniczek i całej drużyny do Mistrzostw Świata FIFA 2023. W czasie turnieju widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak zespół czerpie z doświadczeń swoich poprzedniczek i jak kobiety wciąż walczą o równość w sporcie z myślą o swoich następczyniach.

Być jak Luísa Sonza (13.12.2023)
Najbardziej kontrowersyjna brazylijska piosenkarka popowa opowiada w tym dokumencie o swoim życiu miłosnym, karierze, problemach i tworzeniu nowego albumu..

Rozmowy z terrorystą: Twarzą w twarz z ETA (15.12.2023)
Josu Urrutikoetxea, znany też jako Josu Ternera, udziela dziennikarzowi Jordiemu Évolemu obszernego wywiadu o swojej działalności w organizacji terrorystycznej ETA..

Netflix grudzień 2023: dla dzieci i młodzieży. Co warto obejrzeć?

Dzienniki kropeluszek: Sezon 2 (4.12.2023)
Już, oto są! Atena, Phoebe i Eden wracają, aby pomagać dzieciakom w rozwiązywaniu codziennych problemów za pomocą błysku, siły i odpowiedniego nastawienia.

Hilda: Sezon 3 (7.12.2023)
Wizyta u praciotki rozbudza u Hildy zainteresowanie wróżkami. Jednak młodą poszukiwaczkę przygód może z nimi łączyć więcej, niż myślała.

Superagentki: Sezon 2 (21.12.2023)
Pan Magedzee poszukuje czystszego i bardziej ekologicznego źródła energii, a Superagentki polują na złego Chusi. Czy wszyscy znajdą to, czego szukają?