Natacha Ramsay-Levi prowadziła Chloé blisko cztery lata i dziś rezygnuje ze stanowiska dyrektor kreatywnej oraz odchodzi z firmy. Projektantka, jak sama podkreśla, przez ostatnie miesiące dużo myślała o zmianie i szukaniu nowych dróg dla swoich możliwości. Teraz zebrała się na odwagę i rezygnuje z dotychczasowej pracy, ale nie zdradziła jeszcze, w jakim kierunku dokładnie pójdzie. Napisała o tym w oświadczeniu na swoim Instagramie: 

"W ciągu ostatnich czterech lat, przy wsparciu zespołów Chloé, miałam wielki przywilej wyrażania własnej kreatywności. Jestem bardzo dumna z tego, co osiągnęliśmy razem z naszą życzliwością, konsekwencją i autentycznością. Chcę podziękować Chloé za tę możliwość. Jestem równie wdzięczna za wsparcie mojej decyzji o odejściu ze stanowiska. Podczas mojego ostatniego pokazu w październiku przywołałam ideę ryzyka jako możliwej wartości i w tej ciągłości pozwalam sobie na fantazję wiary w zmiany. Przez ostatnie miesiące zawirowań zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych zastanawiałam się nad tymi, które chcę widzieć w naszej branży i myślałam, jak mogę dostosować je do moich własnych wartości twórczych, intelektualnych i emocjonalnych. To właśnie ta refleksja sprawia, że ​​inaczej patrzę na swoją przyszłość i pragnę wykorzystywać nowe możliwości. Ten dom mody na zawsze pozostanie początkowym miejscem wyłonienia się ekspresji mojej twórczości, W tym stanie ducha i kierowana głębokim szacunkiem dla Chloé, zwracam się ku nowej przyszłości, którą ten dom pomógł oświetlić. Dziękuję moim niesamowitym zespołom i współpracownikom za te lata". 

Natacha Ramsay-Levi stanowisko dyrektor kreatywnej Chloé objęła w marcu 2017 roku (zastąpiła Clare Waight Keller), a swoją pierwszą kolekcją dla francuskiego domu mody pokazała już kilka miesięcy później - w sierpniu podczas Paris Fashion Week wiosna-lato 2018. Ramsay-Levi jest absolwentką University of Paris 8 i prywatnego Studio Berçot. Swój warsztat szkoliła na praktykach w Balenciaga, gdzie został dostrzeżony jej talent: najpierw została head designerem, a później design director i prawą ręką Nicolasa Ghesquière'a. Później razem z nim przeszła do Louis Vuitton, gdzie zajmowała się tworzeniem damskiej kolekcji ready-to-wear. Jej kolejnym zawodowym krokiem było właśnie Chloé. Tutaj Natacha Ramsay-Levi wetchnęła ducha nowoczesności, który łączył w sobie paryską nonszalancję umiłowanie do futuryzmy i styl boho.