Naszyjnik celebrytka –  co to jest?

Chociaż nikt do końca nie wie dlaczego o subtelnych łańcuszkach z niewielkimi zawieszkami zwykło się mówić „celebrytki”, nadana im nazwa zdaje się być wręcz idealna. Dlaczego? Powody są dwa. Minimalistyczne „celebrytki” bezapelacyjnie cieszą się największą popularnością – po pierwsze, wśród wszystkich dostępnych na rynku modeli naszyjników i po drugie, wśród polskich i światowych gwiazd. Do licznego grona ich miłośniczek należą między innymi Jessica Alba, Maffashion, Jessica Mercedes, Alexa Chung, czy Aimee Song.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced) Gru 14, 2018 o 7:14 PST

Naszyjniki tego typu wyróżnia uniwersalny i ponadczasowy design, dzięki któremu „celebrytki” świetnie czują się w towarzystwie streetwear’owej bluzy z kapturem, bawełnianego t-shirtu, kwiecistej sukienki i białej koszuli. Tak, możecie nosić je zawsze i do wszystkiego.

Jaką „celebrytkę” wybrać?

Chociaż biżuteria lansowana na wybiegach znacznie bardziej niż ponadczasowemu minimalizmowi hołduje zasadzie „more is more”, cienkie łańcuszki z delikatnymi zawieszkami to wciąż jeden z najchętniej kupowanych rodzajów naszyjników. Jak przystało na prawdziwe gwiazdy w biżuteryjnym świecie, oferta dostępnych na rynku „celebrytek” jest naprawdę bogata. Wybierać możecie między tymi srebrnymi i pozłacanymi. Co z zawieszkami? Równie popularne są abstrakcyjne kształty, czy gładkie, okrągłe blaszki, jak i spersonalizowane grawerunki oraz biżuteryjne elementy układające się w konkretne słowa.

Złoty naszyjnik celebrytka

Złote naszyjniki w minimalistycznym wydaniu łączcie w pary albo jeszcze bardziej liczne zestawy. Zadbajcie o różną długość wybranych „celebrytek” i noście wszystkie jednocześnie – najpiękniej zaprezentują się na tle gładkiego, białego t-shirtu.

Srebrny naszyjnik celebrytka

Srebrne „celebrytki” najczęściej spotkamy w towarzystwie delikatnie połyskujących cyrkonii. Coraz bardziej popularne są też te w formie medalików przedstawiających wizerunki Świętych.

Gdzie kupić najpiękniejsze naszyjniki typu „celebrytka”?

Tak jak już wspominałyśmy, same należymy do grona oddanych fanek delikatnych „celebrytek”, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić wam kilka sprawdzonych adresów. Chociaż z łatwością znajdziecie je w ofercie popularnych sieciówek (Zara, H&M, & Other Stories, Mango, Reserved) i specjalistycznych sklepów jubilerskich (Apart, Yes, W. Kruk), koniecznie zapoznajcie się też z designerskimi projektami z polską metką. Te najpiękniejsze wypatrzyłyśmy w ofercie Wishbone Jewelery, Anki Krystyniak, Sotho, Umiar, Animal Kingdom, Kopi, Umiar, Minty Dot, czy Rosa Gold Chains. Oto nasi ulubieńcy: 

Biżuteria, w którą każda kobieta powinna zainwestować przed 30-stką