BFC, czyli rodzinna, polska firma proponuje o wiele więcej niż zakwaterowanie i wyżywienie. Jej współwłaściciel, Maciej Szpot, instruktor narciarstwa PZN-CTT, który pracował dla francuskiego ClubMed, trzy dekady temu zamarzył, aby podobną formułę, ale w wydaniu narciarskim, zaoferować rodakom i zarażać ich miłością do słonecznych Dolomitów.

iStock

BFC od 30 lat organizuje wyjazdy do wyselekcjonowanych, topowych kurortów, z zakwaterowaniem w hotelach ze strefą SPA. W pakiecie zawsze są śniadania w postaci szwedzkiego stołu i obiadokolacje, które udowadniają, że włoska kuchnia nie ma sobie równych. Do tego skipass w cenie, darmowe testy nart, możliwość wypożyczenia sprzętu ze zniżką czy skorzystania ze szkolenia narciarskiego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych). 

Razem, ale osobno

iStock

Ferie z maluchami wcale nie muszą oznaczać braku czasu dla siebie - pomoże w tym BFC. Firma zapewnia bowiem całodniową opiekę nad dziećmi - i to w niezwykle atrakcyjnej formie. Przedszkole narciarskie, profesjonalne szkolenia dla najmłodszych i młodzieży w małych grupach (maksymalnie 5 maluchów na szkoleniowca), a po nartach kreatywne animacje, warsztaty czy nawet filmowy seans zamiast dobranocki.

Każdy, kto jeździ na nartach, wie, że, aby wykorzystać te zwykle 6 dni, jakie przeznaczamy na wypad w Alpy, warto dograć szczegóły (...). O naszym sukcesie decydują właśnie te najdrobniejsze detale, szczególnie w kontekście bezpiecznego pobytu dzieci w górach i stawiania pierwszych narciarskich kroków - wyjaśnia Maciej Szpot.

Atrakcje dla dorosłych

iStock

Kiedy instruktorzy zajmują się dziećmi, rodzice mogą po prostu odpoczywać. Ale mogą też skorzystać z atrakcji. Po nartach polecamy après-ski, które BFC organizuje w swoim charakterystycznym namiocie-kasku. Tam każdego dnia czekają przekąski i napoje, a wybór jest naprawdę duży. Uczestnicy zapraszani są także na różnorodne zajęcia i spotkania towarzyskie - od warsztatów kosmetycznych, realizowanych we współpracy z renomowana marką Clarins, po wieczory gier czy bale tematyczne.

Szczegóły, o które dba BFC, sprawiają, że uczestnicy chętnie ponownie korzystają z oferty firmy. Jeżeli więc ty także rozważasz wyjazd na narty (a ferie tak naprawdę zaczynają się już niedługo), to koniecznie zapoznaj się z informacjami dostępnymi na jej stronie.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć, że z okazji 30. urodzin BFC, w Klubie MOXO w Fabryce Norblina odbędzie się uroczysta gala, na którą zaproszono ponad 350 gości. To nie tylko okazja do świętowania, ale także podziękowania klientom za ich lojalność. Wydarzenie poprowadzi Agnieszka Popielewicz, a uświetni je włoska muzyka na żywo w wykonaniu Roberto Ruggeriego oraz DJ-a, Dominika Dudzika.