W ramach całorocznych obchodów stulecia Warner Bros, Discovery uruchomiło kolekcję Artist Series Collection, skupiającą niezwykłą grupę różnorodnych artystów z całego świata, którzy reinterpretują kultowe historie i postacie Warner Bros. Naoko w kolaboracji z potentatem branży filmowej i wyjątkowym amerykańskim artystą Hamilem Flowersem przygotowało kolekcję streetowych ubrań, która zagościła na tegorocznych pokazach. Oversizowe bluzy, efektowne trencze, marynarki niczym dzieła sztuki. To zdecydowanie wyróżniki kolekcji.


Na wszystkich ubraniach wybrzmiewają echa kultowych produkcji Warner Bros. Znajdziemy tu Skazanych na Shawshank, Ligę Sprawiedliwości, Czarnoksiężnika z krainy Oz, Batmana i Wielkiego Gatsby’go. Co więcej, inspiracja filmem została przekształcona przez Flowersa. Bluzy, koszule, marynarki – dosłownie każdy element kolekcji, opatrzony został akcentem z legendarnych produkcji, zinterpretowanych przez amerykańskiego artystę. A dzieła Halima to projekty niezwykłe; to opowieści o odwadze, sprawiedliwości, fantazji, mroku, ale i miłości. Każdy element najnowszej kolekcji NAOKO est opatrzony ekskluzywnymi dziełami Flowers. Prace artysty doskonale odzwierciedlają ducha marki.


NAOKO wykorzystało ubrania jako płótno dla Frowersa i jego przekazu, a każdy element został zaprojektowany, aby wzmocnić pozycję współczesnej kobiety. Kolekcja NAOKO kierowana jest do kobiet otwartych na eksperymenty, chcących podkreślić swoją indywidualność, radosnych, potrafiących bawić się modą. Momentami dziwaczne wizje Fowersa rewelacyjnie sprawdzają się na ubraniach, ożywają w ruchu, tryskają nowojorską energią.
Nie można przejść obojętnie obok odważnych kurtek, innowacyjnych garniturów, eleganckich bluzek i kreatywnych trenczów. Cała kolekcja jest przesiąknięta nowojorskim streetem, współczesną bohemą. Każde ubranie zawierające dzieła Flowersa, staje się swoistą narracją o miłości, odwadze i odporności.
NAOKO zaprasza do przyłączenia się do tej podróży, ponieważ na nowo definiuje streetwear dla kobiet i wykorzystuje modę jako medium do świętowania indywidualności, odwagi i piękna miłości.