TOUS Oceaan

Perły o organicznych kształtach, naturalne kamienie, matowe szkiełka i kultowy miś w wersji inspirowanej rafą koralową - dzięki najnowszej kolekcji TOUS lato możemy mieć już zawsze przy sobie. I to w jego najpiękniejszej formie. 

TOUS Oceaan przywodzi na myśl “skarby” złowione w sieci rybackiej, mieniące się odcieniami podmorskiej ferii barw: turkusem, koralem, butelkową zielenią i głębokim błękitem. 

Letnia strefa TOUS w White Marlin w Sopocie 

Widoczne w kolekcji inspiracje stały się punktem wyjścia do stworzenia wyjątkowej przestrzeni nad morzem, stanowiącej przedłużenie estetyki Oceaan. Tak powstała Letnia Strefa TOUS, umiejscowiona w White Marlin Beach Bar, w najbardziej ikonicznym mieście na polskim wybrzeżu: Sopocie. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń będzie funkcjonować przez całe wakacje! Co tam znajdziecie? 

Piękne kompozycje pełne kolorowych, tropikalnych kwiatów i liści, urocze huśtawki, doskonały widok na morze i motyw kultowego misia przenikający całą przestrzeń: 

TOUS beach bar to oficjalnie najbardziej instagramowe miejsce w całym Trójmieście

Oficjalne otwarcie strefy TOUS w White Marlin odbyło się w piątkowy wieczór. Deszczowa aura nie była nam straszna - kolekcja Oceaan jest w końcu pełna wakacyjnych, słonecznych amuletów, które szybko rozgoniły ciemne chmury zgromadzone nad Sopocką plażą. Towarzyszyła nam muzyka na żywo, świetne koktajle i genialne jedzenie w wakacyjnym wydaniu przygotowane specjalnie na tę okazję przez szefów kuchni White Marlin. O najnowszej kolekcji biżuterii i wakacyjnych planach rozmawiałyśmy tego wieczora z gwiazdami, które razem z nami świętowały otwarcie letniej strefy TOUS: Agnieszką Dygant, Natalią Klimas, Mają Sablewską, Karoliną Pisarek, Klaudią El Dursi, Idą Nowakowską, Klaudią Halejcio, Basią Pasek i Katarzyną Glinką.

Poranek po intensywnym wieczorze był aktywny, ale bardzo, bardzo przyjemny. W beach barze TOUS w White Marlin odbył się trening jogi na plaży - to zapowiedź wakacyjnego cyklu spotkań na matach przygotowanego przez markę TOUS we współpracy z projektem SelfLove pod patronatem marki Bizuu. 

To jednak nie wszystko, strefa TOUS x White Marlin ze swoimi niespodziankami czeka na Was przez całe wakacje - do zobaczenia w Sopocie!